Як оновити словник.

Оновлення словника, будь то словник «Іноземних слів» або «Тлумачний словник », має відбуватися регулярно, тому як мова в своєму розвитку не стоїть на місці. Відслідковувати оновлення в загальноприйнятих нормах можна легко, за умови, що у вас є електронна версія словника. А що робити, якщо ви власник друкарської книги? Найдоцільніше в такому випадку звернутися за допомогою в інтернет.
Інструкція
1
Мати словник будинку дуже зручно: цим ви економите час на пошуки потрібної літератури в бібліотеці і гроші, які більше не доведеться витрачати на книжкові ксерокопії і роздруківки web-документів. З плином часу дані в словниках застарівають, але це зовсім не означає, що кожні півроку вам потрібно купувати їхні нові версії.
2
Для того, щоб внести поновлення в тлумачний словник , зайдіть в інтернет і вбийте в рядку пошуку http://www.google.com/запит «оновлення тлумачного словника» (цікавить вас мови ). Зайдіть на будь-який сайт зі списку і уважно вивчіть інформацію про останні офіційних змінах словникового запасу. Для того, щоб внести всі зміни у вже наявний у вас словник , пройдіться по розділах «запозичення», «неологізми» і т.д. Саме вони - джерела для оновлень інформації №1.
3
Порівняйте одержувані відомості з тими, які вже є у вас на комп'ютері. Ті слова і словникові статті, яких там не дістає, заповните скопійованим електронним варіантом. Натисніть посилання «Завантажити», якщо сайт надає таку можливість.
4
Якщо ж інформація на сайті представлена тільки в текстовому варіанті, копіюйте потрібний вам текст і вставляйте його в свій словник , або створіть окремий документ «Word», куди будете вносити доповнення.
5
Якщо ваш словник - це не електронний документ, а друкована книга, то на сторінці http://www.google.com/в рядку пошуку введіть запит «скачати оновлений тлумачний словник ... », після чого виберіть найсвіжішу версію і збережіть завантаження у себе на ПК.
6
При перекладі іноземних документів дуже важливо розташовувати і оперувати тільки лише актуальною інформацією. Саме тому постійно оновлюйте словник «Іноземних слів». Достатньо лише один раз на тиждень перевіряти наявність оновлених версій необхідного в роботі словника по інтернету. В даному випадку ключовим словосполученням стане запит «оновлений словник іноземних слів», вбитий у пошукову систему.
Корисна порада
Орієнтуйтеся по датам - якщо вони свіжі, значить в словнику знову були внесені якісь нові зміни.