Як відключити несправну сигналізацію.

Сигналізація - охоронна система, яку встановлюють зазвичай на автомобіль, в будинок і так далі. Сигналізації бувають різні. Одні подають звукові сигнали при несанкціонованому проникненні в приміщення, інші блокують запірні елементи і відправляють повідомлення на пульт чергового. У кожному разі, вони покликані захищати житло від злодіїв і хуліганів.
Інструкція
1
Однак дуже часто, що не дивно, враховуючи сучасних виробників, сигналізації дають збої і доставляють чимало неприємних хвилин власникам. До найбільш частих поломок сигналізації ставляться вихід з ладу її електронного блоку, некваліфікована установка, окислення контактів, проводів.
2
Вийшла з ладу сигналізація може доставити чимало неприємних хвилин. Тому її необхідно перевірити в сервісі. Фахівці проведуть діагностику проводів і контактів, з'ясують причину поломки, встановлять нову або полагодять стару сигналізацію . Але якщо вона блокує двері, «кричить" не своїм голосом, її необхідно відключити самостійно.
3
Вимкніть сирену. Зазвичай достатньо перекусити кусачками дроти, що йдуть від блоку живлення до сирени. Якщо кусачок під рукою немає, дроти можна просто вирвати. Якщо вона автономна і продовжує вити після відключення проводів, її необхідно вимкнути власним ключем або механічним способом пошкодити.
4
Знайдіть у проводці реле, яке розриває ланцюг, видаліть його. Зазвичай сигналізація захована під добором дверей або під плінтусом. Можна просто відстежити моргаючий проводок світлодіода, який йде до блоку сигналізації, потім вже знайти реле блокування і прибрати його.
5
З'єднайте дроти, які були розірвані цим реле, відключіть сигналізацію . До речі, в сучасних просунутих сигнализациях з високим класом захисту використовуються безконтактні реле, які можуть розташовуватися в найнесподіваніших місцях. Іноді доводиться затратити чимало зусиль, щоб знайти їх. Простіше знайти ланцюг, який блокуючу реле розмикає, а потім по ній визначити його місце розташування і виключити з ланцюга. Існують ще й додаткові реле, що спрацьовують тільки на рух, наприклад. Тоді вам доведеться повозитися з пошуками довше.
Зверніть увагу
Не забудьте подзвонити черговому, інакше вас вважатимуть злодієм.