Як очистити history.

Історія відвідувань веб-вузлів користувачем ведеться браузером постійно, якщо настройки за замовчуванням не змінювалися після інсталяції цієї програми. Вона використовується як самим додатком (наприклад, для прискорення завантаження вже відвідувалися сторінок) так і користувачем (наприклад, для пошуку втраченого адреси сайту). Якщо з яких-небудь причин ви хочете очистити історію відвідувань, то браузер будь-якого виробника може надати вам цю можливість.
Інструкція
1
Відкрийте меню браузера Opera, якщо очистити треба ведущуюся їм історію відвідувань. У розділі «Налаштування» клацніть рядок «Видалити особисті дані» і браузер відкриє вікно, в якому докладні настройки очищення приховані. Щоб отримати до них доступ клацніть по напису «Детальне налаштування» і виставте відмітку в полі «Очистити історію відвіданих сторінок». Потім натисніть кнопку «ОК» і браузер видалить історію.
2
Виберіть у меню пункт «Налаштування» в розділі «Інструменти», якщо очистити треба історію, збережену браузером Mozilla FireFox. Перейдіть на вкладку «Конфіденційність» у вікні, і натисніть на кнопку «Очистити зараз». Негайної зачистки не відбудеться, але відкриється вікно «Видалення особистих даних», в якому треба поставити відмітку в полі «Журнал відвідувань». Тільки після натискання кнопки з написом «Видалити зараз» в цьому вікні браузер почне процес стирання записів історії відвідувань.
3
Запустіть вікно налаштувань інтернет-оглядача Internet Explorer, якщо потрібно видалити історію відвідувань в цьому браузері. Щоб зробити це, розкрийте в меню розділ «Сервіс» і виберіть пункт «Очистити журнал браузера». Вікно налаштувань відкриється на потрібній вкладці, де в секції «Журнал» вам треба натиснути кнопку «Видалити історію». Оглядач покаже діалогове вікно з пропозицією підтвердити операцію - клацніть по кнопці «Так» і історія буде очищена.
4
Використовуйте поєднання гарячих клавіш ctrl + shift + del, якщо видаляти треба історію в браузері Google Chrome. Ця комбінація клавіш дублює пункт «Видалення даних про переглянуті документах», поміщений в розділ «Інструменти» меню браузера. На що відкрилася по цій команді сторінці виберіть глибину зачистки історії в випадаючому списку і поставте позначку в полі «Очистити історію перегляду». Потім натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду» і процес очищення історії за заданий період буде розпочато.
5
Розкрийте розділ «Історія», якщо чистити треба записи про відвідування сторінок в браузері Apple Safari. Виберіть пункт «Очистити історію» і в діалоговому вікні підтвердіть команду натисканням кнопки «Очистити».
Сьогодні в кредит можна придбати багато товарів, і більшість жителів великих міст хоча б раз користувалися позиковими коштами. Велика частка не виконаних кредитних зобов'язань змусила банки організувати свою базу відомостей про клієнтів, в якій відбивається вся кредитна історія людини. У ній всі громадяни, які брали кредит, розподілені в чорний або білий список.
Інструкція
1
Безліч різноманітних причин викликають необхідність очистити свою кредитну історію , а бажаючих це зробити ще більше. Мало хто знає, що в НБКИ кредитна інформація зберігається протягом 15 років з моменту її останнього оновлення. Очистити кредитну історію досить важко, можна тільки поліпшити. Однак не поспішайте засмучуватися, тому що випадки видалення неприємних відгуків були. Спочатку треба зробити запит на свою кредитну історію . Для цього зателефонуйте на «гарячу лінію» Національного бюро кредитних історій по телефону +7 (495) 221 78 37.
2
Якщо ви абсолютно впевнені в тому, що ваша кредитна репутація забруднена помилково і не виправдано, обов'язково вимагайте пояснень від банку. Не просто просите, а розберіться в причині, по якій склалася дана ситуація. Якщо у вас вийде довести, що така інформація не відповідає дійсності, її зобов'язані будуть видалити з бази даних.
3
Іноді кредитна історія псується зовсім незначними моментами. Так, наприклад, заборгованість по кредитній карті в розмірі десяти рублів, може зробити з вас злісного неплатника. У даній ситуації її досить погасити, і ваша репутація покращиться.
4
Якщо кредитна історія зіпсована насправді несвоєчасним виконанням зобов'язань, або у вас не вийшло спростувати помилкову інформацію, постарайтеся просто поліпшити репутацію. Для цього спочатку візьміть займ на маленьку суму і виплатите його в строк. Далі оформите кредит на трохи більшу суму, і знову ж бездоганно його погасите. Такі невеликі позики і відповідальне виконання умов договору змінять до вас ставлення банків. А отже, поліпшать кредитну історію . По закінченні терміну кредитування не забудьте запросити довідку про відсутність заборгованості. А також зберігайте всі чеки, що підтверджують факт оплати щомісячного платежу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zR1hf5zbhpc