Як підібрати колір краватки.

Навряд чи існують точні рекомендації з підбору кольору краватки. Вирішальними факторами є і особливості зовнішності його володаря, і колір сорочки і костюма, і пору року, і значимість події, до якого надівається краватку. Але все ж існують загальні правила підбору цього важливого предмета чоловічого туалету. Дотримуючись їх, ви, може, і не зарекомендуєте завзятим модником, а й соромно за свій вид вам точно не буде.
Інструкція
1
Якщо вам хочеться одягатися більш сміливо, скористайтеся при підборі колірним кругом. Дуже запам'ятовується і незвичайним виглядає вибір двох протилежних кольорів. Ці кольору називаються додатковими. Наприклад, блакитний і рудий. Це поєднання цілком можливо в діловому одязі, але один з квітів повинен бути основним, а другий лише доповненням. Світло-блакитна сорочка добре буде поєднуватися з краваткою з темно-рудим точками або смужками.
2
Кольори, розташовані на хроматическом колі поспіль один за одним, називаються гармонійними. Як правило, вони виступають трійками. Ці кольору добре сприймаються оком, не дратують і виглядають дуже доречно в одязі. Вам легко буде підібрати кольору костюма - сорочки - краватки, орієнтуючись на ці поєднання.
3
Якщо ви не впевнені в своєму смаку, підбирайте краватку, що повторює своїм кольором відтінки решти одягу. Підбирайте краватку одного відтінку з сорочкою, але на тон темніше. При цьому костюм повинен бути трохи темніше краватки. Вибір предметів одягу однакових відтінків завжди буде доречним, наприклад, відтінки пісочного. Головне - дотримуйтесь співвідношення світлого і темного. Таке поєднання називається монохроматичним.
4
Якщо сорочка темніше костюма, краватка повинна бути світліше її, але темніше костюма. Наприклад, білий костюм, темна сорочка і перлинно-сірий краватка.
5
До сорочці бляклих квітів підберіть більш яскравий галстук. Два неяскравих малюнка рядом справлять ефект постіранності або навіть заношеними. Яскравий візерунок і на краватці і на сорочці виглядатимуть поряд зухвало.
6
Дрібний геометричний візерунок на краватці добре поєднується з костюмом з твіду, з візерунком «ялинка» або в дрібну клітку. Сорочка при цьому повинна бути однотонною.
7
До гладкої сорочці краще вибирати краватку з візерунком і навпаки. Якщо ви вибрали до смугастій сорочці смугастий галстук, смуги не повинні йти перпендикулярно один одному. Добре, якщо забарвлення краватки збігається з кольором смужок на сорочці.
8
Темні краватки більше доречні для повсякденного носіння в холодну пору року. Влітку можна дозволити собі світлий неяскравий краватку, що співпадає по тону зі світлим костюмом і світлою сорочкою
Корисна порада
Ніколи не вибирайте краватку і хустку в нагрудну кишеню з однієї тканини і з однаковим малюнком. Це вважається непристойним. Краще якщо хустку буде того ж відтінку, що й основний фон краватки, але без малюнка.
Щодня перед тисячами чоловіків постає питання: яку краватку вдягти на роботу, ділову зустріч або бізнес-ланч, так як краватка - невід'ємна частина гардероба ділового чоловіка.

Доречність різних краваток

Традиційно галстук - аксесуар для ділових зустрічей. Але не тільки. Краватка відмінно підійде тим, хто звик виглядати стильно. Потрібно бути гранично уважним при підборі даного аксесуара до сорочки і костюму, щоб не виглядати безглуздо. Краватки розрізняються не тільки за кольором, а ще і за матеріалом, з якого виготовляються, довжині і ширині. Залежно від ситуації прийнято надягати той чи інший краватку. Якщо ви особливо в краватках не розумієтеся, то краще своє знайомство з цим аксесуаром почати з класичних моделей. Слід вибирати однотонні краватки. Якщо дуже хочеться додати в образ різноманітності, то можна вибрати краватки з геометричними візерунками, наприклад, ромбами. Непогано буде виглядати галстук в горох. Різноманітні принти, химерні візерунки, навпаки, можуть засмутити ваш наряд і навіть зіпсувати образ в целом.Всегда добре виглядають зі світлими сорочками галстуки сірого, світло-бузкового, блакитного, а також різні відтінки жовтого кольорів. На противагу загальноприйнятій думці, варто зауважити, що класичний чорний галстук підійде краще для елегантних ділових зустрічей, ніж в якості повсякденного аксесуара. Особливо вдалим стане чорний тонкий краватку, надітий з білою сорочкою на діловий ужін.Цвет краватки залежить від пори року. Традиційно взимку вибирають темні кольори, влітку - світлі відтінки. Вважається, що: - рожевий галстук поєднується з білою або світло-блакитний сорочкою; - червоний галстук підійде до білої, синьої і сірій сорочці; - жовтий галстук вигідно виглядає з сорочкою синього кольору; - зелений галстук гармонійно поєднується тільки з сорочкою білого кольору.

Важливо знати

Помилкою багатьох є думка про те, що сорочка і краватка повинні бути одного кольору. Це абсолютно не так. Однотонна краватка добре поєднується з сорочкою в клітку, якщо колір клітин перегукується з кольором сорочки. Якщо ви все ж зважитеся на краватку з малюнком, то такий аксесуар вимагає тільки однотонною сорочки. Під темну сорочку вибирайте краватку на кілька відтінків світліше. З сорочкою білого кольору носити можна будь галстук, в разі, якщо ви без піджака. При наявності піджака до білої сорочки потрібен краватку в колір костюма.Что стосується розміру краватки, то худорлявим слід вибирати вузькі краватки. Чоловікам, що володіє великою фігурою, переважніше носити широкі галстукі.Немаловажним моментом є і матерія, з якої виготовлений краватку. Зверніть увагу, щоб вона була натуральною, інакше ненатуральний краватку ризикує зіпсувати загальний вигляд. Краще, якщо у вашому гардеробі будуть краватки ручного пошиття. Вони більш елегантні і акуратні.