Як розвеселити гостей.

Компанію можна зібрати з приводу. Будь то святкове застілля, корпоративний фуршет або просто чаювання. Для того, щоб компанії було не нудно, потрібно спробувати розвеселити гостей.
Інструкція
1
Якщо у вас планується якесь значне подія, наприклад, ювілей, то програму розваги потрібно продумати заздалегідь. Складати її потрібно з урахуванням вікових особливостей гостей, їх смаків та уподобань. Будь-яка гра повинна бути доречна. Чим ближче люди, які присутні на святі один до одного, чим краще знають всіх, тим більше розкуті ігри можна проводити і тим більше позитивних емоцій виникне.
2
Перед початком свята можна роздати кожному гостю невеликі завдання з художньої самодіяльності. Причому, чоловікам - жіночі. Наприклад, заспівати пісню про страждання молодої дівчини. А жінкам навпаки чоловічі. Наприклад, станцювати гопак. Пам'ятайте, що всі ігри краще проводити, коли гості підкріпилися і випили пару стопочек міцних напоїв. Тоді все номера пройдуть на ура. Приготуйте всім учасникам пам'ятні сувеніри. Вечір можна закінчити салютом на честь винуватця торжества. Ця яскрава точка не тільки зарядить ваших гостей позитивними емоціями, а й надовго запам'ятається.
3
Але гості не можуть постійно розважати один одного. Приготуйте їм сюрприз у вигляді запрошеної суперзірки. Це можете бути ви самі, але можна запросити справжніх виконавців, нехай і не відомих, але професіоналів своєї справи. Без професійних номерів зараз рідко обходиться весілля або ювілей.
4
Якщо ви знаєте, що до вас ввечері прийдуть друзі на чай, то тут способів розважити гостей декілька. Перший - запропонуйте їм подивитися новий фільм. Вибирайте самий новий, такий, щоб його не бачив ніхто з тих, хто прийде. Варіант другий - просто посидіти, потруїти анекдоти, але цей варіант для тих компаній, де почуття гумору у всіх однакове. Подивіться в інтернеті пару свіжих анекдотів, які сподобаються вашим гостям. Третій варіант - настільна гра. Купіть якусь стратегічну гру, заздалегідь освойте її ази і лише потім пропонуйте її гостям. За настільною грою час пролітає непомітно.