Як зварити швидко горохову кашу. Як приготувати горохову кашу лемішку.

Горохова каша дуже корисна завдяки великій кількості поживного білка. Горох підійде і тим, хто веде активний спосіб життя. Корисні речовини, що містяться в ньому, забезпечують організм енергією і підвищують працездатність. Натуральний цукор, яким багаті деякі сорти гороху, покращує мозкову діяльність. Горох входить в число продуктів, які рекомендовані до вживання під час тривалих християнських постів, тому не нехтуйте стравами з гороху.
Вам знадобиться
    • Горох;
    • емальований посуд;
    • вода;
    • плита.
Інструкція
1
Підготуйте горох для варіння. Перед тим, як варити горох, його потрібно ретельно промити, краще під проточною водою, до тих пір, поки вода не стане чистою і прозорою. Так як горох довго вариться, є кілька способів прискорити його варіння. Перший спосіб - замочування. Замочують промитий горох на 10-12 годин - це самий оптимальний проміжок часу для того, щоб він набряк і ввібрав в себе рідину. Найкраще замочувати горох з вечора, якщо збираєтеся варити кашу днем. Врахуйте, що колотий горох (половинками) розмокає швидше.
2
Потім злийте воду, в якій був замочений горох, ще раз промийте і тепер поставте його варитися. Долийте холодної води в каструльку таким чином, щоб вона не тільки покривала весь горох, але й була вище на два пальці. Як тільки вода закипить, зменшіть температуру конфорки, щоб відбувалося повільне кипіння, і варіть горох близько 40 хвилин.
3
Другий спосіб прискорення варіння гороху - додавання масла у воду. Якщо у вас є вершкове масло, то краще додайте його, в цьому випадку смак гороху тільки стане яскравішим і насиченим. У випадку, коли у вас є тільки рослинну олію, додайте його. Смак гороху сильно не зміниться, а от приготується він набагато швидше.
4
Третій спосіб зварити горох швидше - поступове додавання холодної води. Поставте каструлю на вогонь і через кожні 8 хвилин підливайте в неї по столовій ложці холодної води. Цей процес раптової зміни температури впливає на швидкість разваривания гороху.
5
Після того, як горох зварився (час варіння буде залежати і від сорту гороху, і від часу замочування), вимкніть плиту, додайте мелений перець і роздушіть в каструльку часточку часнику. Це додасть страві додатковий аромат. Перед подачею часник з каші видаліть.
Зверніть увагу
У цього корисного страви є і протипоказання. Обмежити прийом гороху слід тим, хто страждає кишковими розладами, наприклад, метеоризмом. Для нейтралізації такої дії бобових можна вживати в їжу фенхель або кріп, це зменшить газоутворення.
Корисна порада
Щоб горох не пригоріла, обов'язково помішуйте його при варінні, але дуже акуратно - гарячою кашею можна обпектися.