Як зробити значки на робочому столі більшими.

Ярлики програм, системних компонентів і документів на робочому столі використовуються для організації швидкого доступу до файлів і додатків. Зовнішній вигляд цих елементів графічного інтерфейсу ОС Windows, як і більшості інших його компонентів, можна змінювати. Якщо вони здаються вам занадто маленькими, то в операційній системі є кілька способів збільшити розміри іконок.
Інструкція
1
Клацніть по фонового зображення на робочому столі клавішею миші, якщо збільшити розміри ярликів потрібно в операційній системі Windows Vista або Windows 7. Почати процедуру саме з цієї дії необхідно для того , щоб перенести фокус уваги системи на робочий стіл, а не на вікно програми, з якою ви працювали до цього. Потім натисніть клавішу ctrl, і, не відпускаючи її, покрутіть коліщатко миші в напрямку від себе. Прокрутка на кожний розподіл буде викликати збільшення розмірів всіх ярликів на робочому столі - підберіть розмір, що влаштовує вас найбільшою мірою.
2
Скористайтеся альтернативним способом зміни розмірів ярликів, який теж передбачений в цих двох версіях операційної системи. Він передбачає вибір одного з встановлених варіантів розмірів іконок. Щоб отримати доступ до списку варіантів, клацніть фонову картинку робочого столу правою кнопкою миші і в випадаючому контекстному меню розкрийте розділ «Вид». Список має всього три градації - дрібні, звичайні і великі. Вибрати найбільш відповідний варіант.
3
При використанні версії Windows XP почніть процедуру збільшення розмірів ярликів зі клацання по фонового зображення робочого столу правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Властивості» в контекстному меню і операційна система відкриє вікно налаштувань екрана. На вкладці «Оформлення» цього вікна поміщена кнопка «Додатково», яку вам слід натиснути, щоб отримати доступ до вікна «Додаткове оформлення».
4
Виберіть рядок «Значок» у списку, що з'являється після клацання в полі «Елемент». В полі «Розмір» встановіть потрібне значення ширини і висоти іконок в пікселах, а рядком нижче зміните, якщо це необхідно, розмір шрифту підписи під ярликом. Потім закрийте обидва відкритих вікна натисканням кнопок «OK» у кожному з них.