Як зробити пічку в Ниві.

Нива по праву вважається одним з найуспішніших і затребуваних автомобілів, що виробляються на території нашої країни. Незважаючи на непомітний дизайн, вона гармонійно поєднує в собі доступну для більшості населення ціну і відмінні технічні характеристики. Вони дозволяють долати будь-яке бездоріжжя, яким так славиться російська глибинка.
Інструкція
1
Завдяки своєму повному приводу і витривалою підвісці цей автомобіль здатний вибратися з будь-якого бруду і пройти по будь путівці після сильного дощу без особливих втрат. Слідкуйте за станом усіх складових частин та елементів цього автомобіля, і ви забезпечите його нормальне функціонування протягом багатьох років.
2
За словами багатьох автолюбителів, основною проблемою грубки Шевроле Нива є її надзвичайна галасливість. Щоб позбутися цього, сконструюйте спеціальну равлика, яка дозволить глушити шум і забезпечить нормальну роботу такої важливої деталі автомобіля, як Шевроле Нива грубка. Для цього повністю розберіть весь обігрівач. Проклейте всі стики корпусу, особливо біля радіатора, гумовим утеплювачем. Це забезпечить нормальний рівень захисту від шуму. Потім зберіть все назад.
3
Далі розберіть верхню частину опалювальної системи і зніміть грати з повітрозабірника. Акуратно за допомогою спеціальних інструментів виріжте місце під равлика, щоб вона без праці увійшла в грубку . Інший простір повітрозабірника заповніть монтажною піною. Далі надягніть гумовий ущільнювач і встановіть всю систему під капот. Подібні маніпуляції дозволять значно поліпшити роботу грубки в автомобілі Шевроле Нива. Вона працюватиме тихо й безшумно.
4
Якщо пічка погано гріє, розберіть радіатор грубки Нива. Зазвичай після тривалого часу експлуатації він забитий брудом і різним сміттям на 50%. Ретельно очистіть його за допомогою спеціальних мийних засобів, і ви відразу ж помітите, як пічка стала гріти краще. А значить і взимку ви не будете мерзнути, керуючи своєю Нивою.
5
Заміна грубки здійснюється в тому випадку, якщо ви випробували всі способи, але вам все-таки не вдалося відновити її працездатність. Самостійно вам навряд чи вдасться провести цю процедуру, тому бажано звернутися за допомогою в автомайстерню, де вам за певну плату досвідчені майстри своєї справи замінять грубку на автомобілі Нива в максимально стислі терміни.