Як скопіювати посилання в буфер обміну.

Буфер обміну - це область оперативної пам'яті, що виділяється операційною системою або окремими додатками для проміжного зберігання копійованих в неї даних. Зазвичай буфер обміну використовується для перенесення даних з однієї програми до іншої або між двома різними областями однієї програми. Для операції приміщення даних в це проміжне сховище в ОС Windows використовуються гарячі клавіші ctrl + c і ctrl + Insert. Однак операція копіювання в буфер обміну гіперпосилань має деякі особливості.
Інструкція
1
Наведіть курсор миші на посилання , адреса якої треба помістити в буфер обміну, і клацніть правою кнопкою миші. Якщо це посилання розміщена в сторінці веб-сайту, відкритої в вашому браузері, то в контекстному меню буде рядок з командою копіювання адреси посилання. Залежно від типу браузера, вона може бути сформульована з деякими відмінностями. В Google Chrome і Opera цей пункт названий «Копіювати адресу посилання», в Internet Explorer - «Копіювати ярлик», в Mozilla FireFox і Apple Safari - «Копіювати посилання ». У будь-якому випадку, вибір цього пункту здійснює одне і те ж дію - поміщає адресу посилання в буфер обміну.
2
При необхідності скопіювати посилання в текстовому документі формату Microsoft Office Word, треба навести курсор миші на слово, до якого ця посилання прикріплена, натиснути праву кнопку миші і в що випав контекстному меню вибрати пункт «Скопіювати гіпер посилання ».
3
У табличному редакторі Microsoft Office Excel скопіювати посилання таким же способом, як і в Word, не вийде - в контекстному меню, яке випадає при натисканні правою кнопкою миші по комірці таблиці, яка містить посилання , немає команди копіювання. Виберіть в цьому меню інший рядок - «Змінити гіпер посилання ». В результаті відкриється вікно, де потрібна вам посилання буде поміщена в поле «Адреса» - виділіть її та скопіюйте, як звичайний текст (ctrl + c).
4
У текстових документах, які не підтримують форматування, гіперпосилання вказуються повністю, в форматі звичайного тексту. Тобто, щоб помістити таку посилання в буфер обміну, її просто потрібно виділити і скопіювати, натиснувши поєднання клавіш ctrl + c або ctrl + Insert.
Буфер обміну - це тип тимчасової пам'яті, основне завдання якого полягає в перенесенні або копіюванні даних. Як правило, даними є тексти, їх фрагменти, іншими словами - символи. Однак за допомогою буфера обміну можна також переносити і копіювати будь-які типи даних, у тому числі додатки, мультимедіа, архіви і так далі. В цьому випадку в буфер обміну записується шлях до вихідного файлу і дається команда вставки в інше місце на жорсткому диску або на зовнішньому носії.
Інструкція
1
Копіювання в буфер обміну може здійснюватися кількома способами. Перший з них: виділіть об'єкт або потрібний фрагмент тексту, потім клікніть на ньому правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть «Вирізати» для подальшого переміщення об'єкта або фрагмента (вихідний файл або текст зникне з колишнього місцезнаходження), або ж «Копіювати» - для подальшого копіювання (вихідний файл або текст збережуться на колишньому місці). Після чого вставте скопійований файл в потрібне місце, якшо у відповідному вікні правою кнопкою миші і вибравши команду «Вставити». Якщо ж був скопійований текст, вставте його в потрібне місце у відповідному документі аналогічним чином.
2
Іншим способом копіювання в буфер обміну є поєднання клавіш Ctrl + C. Натисніть їх, попередньо виділивши файл або фрагмент тексту. Аналогом команди «Вирізати» є поєднання клавіш Ctrl + X. Тепер, щоб вставити скопійовані елементи, перейдіть в потрібне місце на жорсткому диску або зовнішньому носії, або ж, якщо це фрагмент тексту, в потрібну частину вікна документа, і використовуйте поєднання клавіш Ctrl + V. Так само як і в першому способі, якщо було використано поєднання Ctrl + X (Вирізати), то вихідний файл або текст зникне з колишнього місцезнаходження, а якщо Ctrl + C (Копіювати), він збережеться на колишньому місці.
3
Третій спосіб, як і другий, полягає в використанні поєднання клавіш. Для копіювання в буфер обміну файлу або тексту натисніть одночасно Ctrl + Insert (працює не у всіх додатках для Windows), для того щоб вирізати - Shift + Delete (тільки для тексту, для файлів це поєднання є командою безповоротного видалення), а щоб вставити, натисніть Shift + Insert.