Як завести мобільний гаманець. розплатитися з мобільного гаманця.

Мобільний гаманець дозволяє розплатитися за товари та послуги в інтернеті. За допомогою терміналів ви можете внести гроші на рахунок мобільного гаманця. За оплату послуг і внесення грошей стягується комісія, але вона невелика. І це дуже зручно. Створивши такий гаманець, ви зможете оплачувати мобільний телефон, платне телебачення і переводити гроші в інші платіжні системи.
Інструкція
1
Заведіть мобільний гаманець. При цьому достатньо знати номер вашого телефону. Для реєстрації використовуйте термінал платіжної системи. Увійдіть в «Особистий кабінет». Слідуйте подальшим вказівкам. Система запросить номер вашого стільникового телефону. До нього буде прив'язаний мобільний гаманець. Придумайте пароль для входу в систему. Крім цього, ви можете проводити розрахунки і простежувати стан гаманця в онлайні з вашого комп'ютера. Зайдіть на заголовний сайт платіжної системи, ще раз зареєструйтеся з тим же номером телефону. Уважно стежте за інструкціями в меню реєстрації, щоб ви отримали доступ до свого рахунку в онлайн режимі.
2
Тепер вносите гроші на свій рахунок. Зайдіть в ваш аккаунт. Використовуйте номер телефону і пароль. Внесіть суму, яку ви бажаєте покласти на ваш рахунок. Ви зможете оплачувати послуги і виставляти рахунки як з комп'ютера, так і з терміналу. Але є інший варіант, щоб завести мобільний гаманець.
3
Скачайте програму на стільниковий телефон «KeeperMobile 2.4.3 RUS (Alternative)» за посиланням http://prostowap.ru/wm/keeper-load.php?url=prostowap.ru. Виберете відповідну програму і натисніть завантажити. Потім запускаєте. На екрані буде написано «Вхід, реєстрація, відновлення». Ви повинні вибрати пункт «Реєстрація». Введіть номер телефону, який хочете реєструвати в системі. З нами буде той номер, з якого ви відправляли повідомлення. Коли номер введений, натискайте ОК. Далі відправляєте смс. Прийде повідомлення з кодом. Необхідно його зберегти.
4
Закрийте програму і запустіть знову. Знайдіть вхід, натисніть на нього і введіть номер і код, який був отриманий в повідомленні. Далі натискайте ОК. Не забудьте тільки пароль. Запишіть його куди-небудь. Ви зареєстровані. Потім можете зайти в налаштування програми і заповнити особисті дані.