Як записати відеотрансляцію. Як в скайпі зберегти відео.

Сучасні інтернет-ресурси пропонують користувачам все більше коштів для спілкування та обміну інформацією. Для користувачів високошвидкісного інтернету також доступна функція спілкування по веб-камері з іншими людьми, перегляд трансляцій будь-яких заходів у режимі онлайн і багато інших сервісів. Для збереження потокового відео існує безліч різних програм і плагінів, що дозволяють записати трансляцію у вигляді файлу на жорсткому диску. Всі вони мають схожий алгоритм роботи і прості у використанні, завдяки інтуїтивному інтерфейсу.
Вам знадобиться
  • - високошвидкісне інтернет-з'єднання;
  • - програма з функцією захоплення і запису відео (наприклад, WM Recorder або Replay Media Catcher);
  • - програма WinPcap.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету програму записи потокового відео. Запустіть інсталятор, виберіть автоматичний варіант настройки, поставте галочку, якщо ви згодні з умовами ліцензії (необхідно для подальшого використання), завершите процес установки.
2
Відкрийте встановлену програму і виконайте настройку конфігурації системи, якщо це необхідно. Здебільшого такі програми мають функцію автоматичної настройки і самі визначають параметри наявного інтернет-з'єднання.
3
Якщо у вас на комп'ютері є захисне програмне забезпечення у вигляді антивірусних програм або файерволов, то додайте в їх список виключень ті файли, які програма захоплення відео використовує безпосередньо для виконання своїх завдань. Додаток повідомить вам їх назви.
4
Встановіть програму WinPcap для запису поступаемого з мережевого адаптера відеосигналу. Програма установки сама визначить вигляд вашого адаптера, після чого вона буде готова до використання.
5
Запустіть програму захоплення відео, відкрийте у вашому веб-браузері сторінку з будь-якої необхідної онлайн трансляцією, включите її, і вона автоматично запишеться на ваш комп'ютер. Деякі програми пропонують користувачеві вибір розширення файлу, в який зберігається відеотрансляція, або його можна змінити в настройках конфігурації. Не всі програми виконують функцію запису автоматично по отриманні сигналу, тому уважно ознайомтеся з її інтерфейсом. Важливо, щоб програма була запущена до того, як ви відкриєте відеотрансляцію .
6
Задайте час початку і закінчення запису відео, якщо не зможете перебувати за комп'ютером під час трансляції. Також вкажіть її інтернет-адресу. Більшість програм захоплення та збереження відео підтримують цю функцію.
Зверніть увагу
Врахуйте, що потокове зображення у вигляді трансляції та одночасна його запис вимагають багато ресурсів від вашого комп'ютера, тому переконайтеся, що його конфігурація відповідає системним вимогам програмного забезпечення.
Корисна порада
Якщо запис трансляції гальмує роботу інших додатків комп'ютера, закрийте на час невикористовувані програми, що працюють у фоновому режимі.