Як наростити вагу.

У будь-якого новачка в бодібілдингу головним завданням є набір маси вже на початковому етапі підготовки. Це дуже важливий крок у побудову красивого тіла. Він вимагає знання певних дій, які потрібно неухильно виконувати.
Вам знадобиться
  • - тренувальна програма;
  • - натуральні продукти;
  • - спортивна форма.
Інструкція
1
Складіть тренувальну програму, виходячи з вашого досвіду в заняттях з обтяженням. Щоб змусити вага вирости, потрібно тренуватися не більше 2-3 разів на тиждень, виконувати тільки базові вправи на ноги, спину і груди. Це можна зробити за 2 або 3 тренування. Дуже важливо не перевантажити м'язи і організм на першому етапі занять, тому новачкам рекомендується тренуватися тільки у вівторок і п'ятницю, а більш досвідченим - в понеділок, середу і п'ятницю.
2
Займайтеся тільки зі штангою, впливаючи на великі пласти м'язів, залишивши не кілька місяців тренажери. Вони гарні тільки тоді, коли у вас вже є достатньо м'язової маси для формування рельєфу. Постійно підвищуйте вага в компаундних вправах, тренуючись на межі сил. Зазвичай 1 тренінг не повинен тривати більше 60 хвилин, але на ньому ви повинні викладатися повністю!
3
Харчуйтеся часто і невеликими порціями. Ваш денний раціон повинен бути основним знаряддям в наборі вага а, оскільки в іншому випадку ви не зможете набрати жодного кілограма. Це аксіома у тренінгу на масу! Постійно розраховуйте необхідний запас білків і вуглеводів. Їжте тільки такі натуральні продукти, як м'ясо (яловичина), сир, кальмари, риба, яйця, молоко. Позбавтеся від занадто жирної і шкідливої їжі: майонезу, сала або свинини.
4
Додайте в раціон спортивне харчування. На перших порах вам потрібен буде тільки 90% протеїн і хороший гейнер. Приймайте протеїновий коктейль 2-3 рази на день з 500 мл. молока і випивайте його між прийомами їжі. Гейнер же вживайте до і після тренування в такій же пропорції, як і протеїн.
5
Відпочивайте більше. Крім грамотного харчування і тренінгу, дотримуйтеся режиму дня, приділяючи сну не менше 8 годин на добу. Без дотримання даного правила дуже складно набрати навіть трохи маси, оскільки ви будете спалювати потрібні калорії, порушуючи обмін речовин. До відпочинку також відноситься спокійне сприйняття складних життєвих ситуацій і стійкість до стресу. Ваше внутрішньо стан повинен бути постійно врівноваженим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YCHDeUdu4G0