Як перейти в тональний режим на телефоні.

Навіть якщо ваш телефонний вузол працює тільки в імпульсному режимі , автоінформатори, встановлені в деяких організаціях, приймають тільки тональні команди. Для взаємодії з ними доводиться перемикати телефонний апарат у відповідний режим.
Інструкція
1
Якщо ви подзвонили на номер автоматичного інформатора, використовуючи мобільний телефон, то він у вас і так працює в тональному режимі . У разі ж, якщо виявиться, що на команди автоінформатор не реагує, знайдіть в меню апарату пункт, що відповідає режиму передачі DTMF-сигналів (у різних телефонах він називається по-різному). Дозвольте передачу таких сигналів.
2
Дізнайтеся, чи підтримує ваш телефонний вузол роботу в тональном режимі . Якщо виявиться, що АТС модернізована і тепер здатна управлятися таким чином, переведіть у тональний режим і домашній телефон, і набір номерів значно прискориться .. Для цього знайдіть на його дні або однієї з бічних стінок перемикач, позначений як PT або Pulse-Tone. Встановіть режим T або Tone. Потім перевірте, чи реагує АТС на тональні команди, і якщо ні, перемкніть телефон назад в імпульсний режим.
3
В деяких дротових апаратах (в основному обладнаних радіотрубки) переклад в тональний режим здійснюється не механічним перемикачем, а через меню. Розташування відповідного пункту меню знайдіть в інструкції або самостійно.
4
У разі якщо АТС не підтримує тональний режим, користуватися перемикачем або меню всякий раз, коли необхідно скористатися автоматичним інформатором, незручно. Залишивши апарат переключеним в імпульсний режим, після набору номера натисніть клавішу із зірочкою. Апарат переключиться в тональний режим і залишатиметься в ньому до тих пір, поки ви не покладете трубку.
5
Дискові та ранні кнопкові телефони не підтримують тональний режим взагалі. Зателефонувавши з такого апарату на автоінформатор, дочекайтеся відповіді секретаря, після чого попросіть його вручну з'єднати вас з потрібним абонентом. Якщо ж зв'язок з секретарем не передбачена, скористайтеся спеціальним автономним приладом - біпером. Піднесіть його до мікрофона і натисніть кнопки з потрібними цифрами.