Як відновити вилучені фотографії з телефону. Як востаовіть на телефоні віддалена фото.

Завдяки активному розвитку ринку електроніки існують такі телефони, які оснащені всім необхідним для відео та фотозйомки. В деяких випадках буває необхідно відновити випадково видалені фотографії з мобільного телефону. Тому, купивши телефон, ретельно вивчіть всі його можливості і функції, тоді ви зможете самостійно вирішити будь-яку проблему без залучення сторонніх фахівців.
Інструкція
1
Відновлення видалених фотографій виконуйте за допомогою спеціального програмного забезпечення. Приміром, використовуйте для цього програму "ФОТОДОКТОР" від компанії AMS Software. Вона являє собою безкоштовну утиліту, яка дозволяє відновити вилучені фотографії з різних носіїв, у тому числі мобільних телефонів, карт пам'яті та флешок.
2
Щоб відновити фотографії, скачайте цю програму і встановіть її на телефон. Потім відкрийте її і виберіть папку, в якій раніше знаходилися шукані файли, і в поле пошук введіть назву файлу. Програма видасть список файлів, доступних для реконструкції. Виберіть потрібні вам фотографії і натисніть "Відновити". Зміст відновлюваних файлів можна подивитися в розділі "Ескізи". Ця програма для використовується тільки в тому випадку, якщо застосування інших способів не дало бажаного результату.
3
Якщо ви є щасливим володарем смартфона, то у вас є можливість відновити файл без застосування спеціального програмного забезпечення. Підключіть мобільний телефон до комп'ютера за допомогою usb-кабеля і зайдіть на карту пам'яті телефону за адресою C:/System/temp. Тут зберігаються всі недавно вилучені файли. Якщо ви випадково видалили цінну для вас фотографію, то її цілком можна відшукати за цією адресою. Проте варто відзначити, що розмір папки temp обмежений, і відновити файл вдасться, тільки якщо ви його видалили буквально кілька годин тому. Якщо файл був видалений кілька днів або тижнів тому, то, на жаль, він буде втрачений для вас безповоротно.