Як налаштувати телефон Cisco.

Щоб налаштувати Cisco телефон для роботи по протоколу SIP, проведіть деякі підготовчі операції. Для початку, скачайте з сайту www.cisco.com останні оновлення прошивки для вашої моделі телефон а і створіть конфігураційний файл, слідуючи нижчепереліченим правилам. Після того, як ви включите телефон , він завантажить всю необхідну інформацію.
Інструкція
1
На першому кроці проведіть ініціалізацію телефон а, в процесі якої телефон запросить з TFTP- сервера наступну інформацію: - останнє оновлення прошивки; - стандартний конфігураційний файл; - спеціально створений конфігураційний файл для даного телефон а з урахуванням MAC-адреси; - Dial-plan, який потрібно налаштувати вручну. Для цього введіть наступні настройки, які ви можете знайти в інструкції до телефон у або у оператора зв'язку: шлюз за замовчуванням, ім'я домена, IP-адресу, DNS-сервер, адреса TFTP-сервера.
2
Далі почніть процес ініціалізації, в процесі якого телефон завантажить всі необхідні файли і отримає інформацію, введену вами в настройках.
3
Після цього телефон почне перевіряти версію прошивки, переконайтеся, що вона відповідає моделі телефон а. Далі в конфігураційному файлі змініть наступні параметри: - proxy1_address - адреса проксі сервера, який використовує телефон ; - line1_name - адресу або номер електронної пошти, який використовується при реєстрації. Номер вводите без дефісів, а адреса пошти - без назви хоста.- proxy1_port - номер порта для проксі сервера, який використовується телефон ом.Все інші параметри залиште без зміни, якщо тільки в їх коригуванні немає крайньої необхідності.
4
Тепер проведіть ручну настройку параметрів телефон а. За замовчуванням, настройка телефон а Cisco, а точніше його параметрів, заблокована. Щоб розблокувати її, введіть пароль, який був заданий в конфігураційному файлі. Для цього натисніть Settings> Unlock Config. Після закінчення настройки натисніть «Вихід», щоб знову заблокувати можливість зміни параметрів. Не забудьте зберегти введені настройки і перезавантажити телефон , щоб вони вступили в силу. У цих настройках ви можете вказати адресу TFTP-сервера або IP-адресу, а також, наприклад, встановити формат часу телефон а й можливості автоматичного переходу в інший часовий пояс або на літній/зимовий час.