Як перевести телефон Siemens у тональний режим.

Ви придбали для дому телефон Siemens, але от невдача: вам потрібен тональний режим набору номера (наприклад, для дій за підказками автоінформатора про послуги), але інструкція написана настільки суконною мовою, що вам доводиться тільки знизувати плечима. Що ж робити?
Інструкція
1
Зверніть увагу: імпульсний набір використовується в налаштуваннях будь-якого телефон а за замовчуванням. Відрізнити від тонального його можна за характерними клацаннях в трубці при наборі номера. Існує універсальний спосіб переходу в тональний режим, проте він спрацьовує далеко не у всіх моделях і марках телефон ів. Спробуйте ним скористатися - натисніть «зірочку».
2
Телефони Siemens Gigaset зазвичай відгукуються на наступні дії: - натисніть клавішу виклику абонента; - викличте функцію переходу в тональний режим, набравши "10"; - в меню натисніть "1".
3
Однак існує й безліч нюансів при переході в тональний режим на різних моделях. Так радіо телефон Siemens Gigaset А100 вірний класиці жанру і автоматично перейде на новий режим набору номера при натисненні «зірочки» (за умови, що ви будете її утримувати протягом 1-2 секунд).
4
Якщо ви власник телефон а моделей Siemens Gigaset 900-3000, вам доведеться послідовно натискати такі клавіші (кілька варіантів переходу в тональний режим): - «виклик» і «зірочка»; - «виклик», «зірочка», «виклик».
5
Якщо ви щасливий володар моделі Siemens Gigaset 4000, то вам доведеться здійснювати перехід у тональний режим набору номера наступним чином: - наберіть номер "10-30-60" і чекайте відповіді системи; - після відповіді системи зайдіть в меню радіо телефон а; - перегорніть його, аж до опції TEMP/TONE (або просто TONE); - підтвердіть свій вибір, натиснувши клавішу «ОК».
6
Майже всі моделі радіо телефон ов захищені від несанкціонованого доступу PIN-кодом, який система при переході з імпульсного режим а набору в тональний обов'язково запросить. За замовчуванням PIN-код - 0000, але краще його замінити більш складною комбінацією цифр.