Як знайти камеру в ноутбуці.

Сучасні ноутбуки нерідко бувають оснащені вбудованими веб-камерами. Як правило, ця камера для зручності спілкування по відеозв'язку розташовується над дисплеєм, рівно посередині екрану. Сигналом роботи камери виступає світлодіод, розташований в декількох сантиметрах від неї, однак, якщо світлодіод відсутній, то працездатність камери доведеться перевіряти засобами операційної системи або ж спеціальними програмами.
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Пуск» і виберіть у ньому пункт «Панель управління» (або відкрийте її за допомогою ярлика робочого столу). У вікні, «Панелі управління» двічі клікніть на значок «Система». В результаті цього відкриється діалогове вікно властивостей операційної системи.
2
В ньому відкрийте вкладку «Обладнання» і натисніть в ній кнопку «Диспетчер пристроїв». Відкриється список всіх пристроїв, фізичних і віртуальних, які встановлені на даному комп'ютері, з інформацією про кожному пристрої.
3
У самому низу цього списку знайдіть рядок «Пристрої обробки зображень" і клацніть по символу «+» ліворуч від рядка. У списку, знайдіть веб- камеру і переконайтеся в тому, що вона задіяна (її іконка і рядок не відзначені символами у вигляді знаку питання або червоного хреста).
4
Відкрийте додаток для роботи з веб-камерою, щоб перевірити її функціонування "на практиці". Цей додаток, як правило, встановлюється одночасно з драйвером на вбудовану камеру . Щоб запустити цю програму, відкрийте меню «Пуск», потім натисніть на кнопку "Всі програми", після чого знайдіть значок програми для роботи з веб-камерою (наприклад, у ноутбуків марки Acer такого роду додаток називається "Acer Crystal Eye Webcam").
5
Якщо веб-камера справна і задіяна, відразу після запуску додатка в його вікні з'явиться картинка, одержувана з камери. Якщо раніше вам не вдавалося знайти її, то завдяки зображенню з камери ви з легкістю знайдете її розташування.
6
Для запуску веб-камери в цілях перевірки також можна відкрити будь-який додаток, що взаємодіє з нею. Наприклад, програму для здійснення відеодзвінків Skype або додаток для розширення функцій звичайної веб-камери ManyCam.