Як згорнути паперову серветку. Як красиво скласти паперові серветки.

Звичайна паперова серветка може стати прикрасою святкового столу, якщо правильно і красиво її згорнути. Перетворення шматочка паперу в елемент декору пройде швидко, якщо потренуватися і виробити навик. Існує безліч способів, для деяких може знадобитися конусоподібна підставка для серветок.
Вам знадобиться
  • - високий вузький келих або серветниця
Інструкція
1
Якщо ви хочете згорнути серветку , щоб покласти в неї столові прилади, зробіть серветку-кишеньку. Для цього складіть її у вигляді трикутника. Потім - ще раз. Після цього два рази поспіль загорніть один з країв отриманого трикутника до середини серветки по діагоналі. В результаті вийде кишеньку у вигляді фігурної галочки.
2
Якщо ви хочете згорнути серветку, яка стоятиме вертикально, зробіть фігурку Пік гори. Згорніть серветку навпіл так, щоб вийшов прямокутник. Опустіть верхні краю до середини, фігура перетвориться в трикутник. Тепер зробіть з неї ромб, взявши серветку за краї і пригнувши їх до середини. Нижні краї загніть вгору, поставте фігурку вертикально і відігніть ці краї назад, для стійкості серветки.
3
Для прикраси Серветниці або порожніх келихів підійде паперова серветка у вигляді віяла. Розправте серветку і згортайте її тонкими смужками, підгинаючи їх по черзі донизу і догори. Коли дійдете до кінця серветки, візьміться однією рукою за прісобранная край, а другий розпушити так, щоб вийшов дамський віяло. Загорніть скріплює кінчик віяла, щоб фігурка не розпадається. Поставте серветку в салфетниц або в високий келих.
Зверніть увагу
- паперові серветки легко рвуться, тому не старайтеся, згинаючи їх. Рухи повинні бути легкими, не потрібно по багато разів програжівать місце згину, воно може протертися.