Як вставити радіо.

Розміщення елементів, які будуть привертати увагу і зацікавлювати відвідувачів, вносячи різноманітність в оформлення проекту, все частіше використовується власниками сайтів і блогів. Найбільш просто і в той же час актуально розмістити на своєму сайті радіо-плеєр популярної радіостанції.
Вам знадобиться
  • - редактор HTML-сторінок;
  • - код програвача;
  • - зображення плеєра.
Інструкція
1
Розмістіть на вашому сайті просту форму, що дозволяє вибрати потрібну радіостанцію. Для цього знайдіть в інтернеті HTML-код онлайн-радіо і вставте на сторінку, наприклад, в бічну панель. Збережіть зміни - і ваш плеєр готовий до роботи.
2
Прикрасьте свій сайт, розмістивши на його сторінках барвисте і функціональне Flash - радіо з широким вибором станцій трансляції. Візьміть код програвача з інтернету і скопіюйте на ту сторінку сайту, де він буде розміщений, а в кореневій папці збережіть swf-файл.
3
Створіть радіо програвач, який буде відкриватися в окремому popup вікні. Для цього розмістіть у звичайному текстовому файлі код плеєра, збережіть змінений файл під ім'ям radio.html, потім створіть окрему папку, скопіюйте в неї картинку - зображення плеєра і файл radio.html.
4
Додайте в потрібному місці шаблону (як правило, у файлі index.php) функцію, що викликає спливаюче вікно і перевірте правильність вказівки шляхів до папки з кодом і картинкою.
5
Зробіть цікавіше ваш блог, розмістивши радіо на його сторінках. Увійдіть в панель управління, відкрийте в ній вкладку «Дизайн» - «Управління дизайном». Виберіть розділ, в якому буде розміщений код плеєра, перенесіть код і збережіть зміни.
Зверніть увагу
Оцініть, чи не перевищує бітрейт радіостанції допустимий по вашому інтернет-тарифом трафік. Якщо ви користуєтеся мобільним інтернетом - пам'ятайте, що ви будете платити в кілька разів більше за кожен мегабайт інформації, завантаженої понад ліміт трафіку.
Корисна порада
Викачуйте плеєр з сайтів радіостанцій або зі спеціалізованих ресурсів, які надають якісний бітрейт (величина потоку даних, який передається в реальному часі). Код плеєра, взятий з рекламного ресурсу, зазвичай має малий бітрейт і звучання музики буде неякісним.