Як перенести базу даних.

Багато розробники сайтів іноді стикаються з питанням перенесення використовуваних БД в зв'язку з переходом на новий хостинг. Це необхідно, щоб не втратити важливі дані, що зберігаються в таблицях, і зберегти списки користувачів, щоб їм не доводилося реєструватися заново. Для здійснення операції не потрібно володіти якимись особливими знаннями MySQL, іноді достатньо мати лише невеликий досвід роботи з панеллю phpMyAdmin.
Інструкція
1
Відкрийте обидва аккаунта на хостингах і перейдіть в панель управління БД phpMyAdmin через панель адміністрування.
2
Для початку необхідно зробити експорт даних зі старого хостингу. Для цього виберіть в лівій частині вікна панелі управління потрібну для експортування базу . У верхньому меню навігації виберіть пункт «Експорт». Зверніть увагу на кодування, яка відображається в колонці таблиці «Порівняння».
3
Поставте галочки в лівій частині вікна навпроти назви кожної таблиці. Експорт найкраще зробити в якості тексту, тому в графі "export compatibility" виберіть "ANSI". Обов'язково поставте галочку напроти пункту «Послати». Тип стиснення виберіть на свій розсуд. У лівій частині вікна виберіть "SQL".
4
Перейдіть в phpMyadmin нового аккаунта і створіть нову порожню базу даних з потрібним ім'ям. У верхній панелі виберіть меню «Структура» і видаліть всі таблиці, які ви могли до цього створити.
5
Далі зробіть імпорт. Виберіть кодування, яка була вказана в старій базі (колонка «Порівняння»). Поставте галочку напроти пункту «Вирішувати скрипту розбивати процес імпорту ...». Як формат імпортованих файлів виберіть "SQL", а в параметрах сумісності виберіть "ANSI".
6
Час переносу БД залежить безпосередньо від швидкості вашого підключення, хоча зазвичай процес займає не більше 2-3 хвилин. Якщо в процесі імпорту з'явилася помилка, то обов'язково переведіть її, виправте проблему і спробуйте здійснити перенесення з самого початку. Після невдалих спроб видаляйте таблиці тільки на новому акаунті. Якщо перенос не вдався, то не бійтеся поекспериментувати з настройками. Набір параметрів залежить від настроювань кожного сервера MySQL.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1W54vRh7no0
Корисна порада
Не знімайте стару БД, поки не перемістіть її на новий хостинг. Перед будь-яким переносом завжди робіть бекап, якщо ви дорожите своїми даними.