Як прибрати рамки на робочому столі. робочий стіл в рамочці.

Значки папок і файлів, а також розгорнута панель меню «Пуск» на робочому столі можуть відображатися в різному вигляді. За рамки навколо значків і панелей на робочому столі відповідають різні настройки, які в будь-який час можна змінити. Головне - знати, що і де шукати.
Інструкція
1
Викличте вікно «Властивості» - «Екран». Зробити це можна кількома способами. Спосіб перший: клікніть з робочого столу в будь-якому вільному від файлів і папок місці правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть пункт "Властивості".
2
Увійдіть в «Панель управління» через меню «Пуск», щоб скористатися іншим способом виклику даного вікна. При класичному відображенні панелі виберіть іконку «Екран», якшо по ній лівою кнопкою миші. При відображенні панелі за категоріями виберіть розділ «Оформлення і теми», у вікні, клікніть на іконку «Екран» в категорії значків панелі керування або виберіть будь-яке завдання із списку, розташованого у верхній частині вікна.
3
Перейдіть у вікні «Властивості: Екран» на вкладку «Оформлення» і натисніть на кнопку «Ефекти» у правому нижньому куті вікна. В викликаному вікні ефектів зніміть маркер з поля «Відображати тіні, що відкидаються меню». Натисніть кнопку «ОК», щоб підтвердити операцію і закрити вікно. У вікні «Властивості: Екран» натисніть кнопку «Застосувати» і «ОК», щоб закрити вікно властивостей екрану - ці дії дозволять прибрати тінь від панелі меню «Пуск».
4
Перейдіть на вкладку «Робочий стіл» у вікні «Властивості: Екран», щоб прибрати явно виражені темні рамки навколо іконок. Натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу» в лівому нижньому куті вікна - відкриється вікно «Елементи робочого столу». У вікні, перейдіть на вкладку «Веб», якшо по ній лівою кнопкою миші.
5
Зніміть маркер з поля «Закріпити елементи робочого столу» (клікніть один раз в області поля або безпосередньо по самій сходинці лівої кнопкою миші), підтвердіть операцію, натиснувши на кнопку «ОК». У вікні «Властивості: Екран» натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно, натиснувши на кнопку «ОК» в нижній частині вікна або кнопку «Х» у правому верхньому кутку вікна.
6
Викличте вікно «Властивості системи», щоб прибрати тіні від іконок на робочому столі. Для цього увійдіть через меню «Пуск» в «Панель управління», виберіть значок «Система», перейдіть у вікні на вкладку «Додатково». В розділі «Швидкодія» натисніть кнопку «Параметри» і у вікні, зніміть маркер з поля «Відкидання тіней значками на робочому столі». Натисніть кнопку «Застосувати», закрийте вікна.