Як підключитися до радіо.

Сучасні радіостанції можна не тільки налаштовувати, до них можна підключатися. Справа в тому, що крім традиційного ефіру, практично всі радіостанції віщають в інтернеті. Деякі радіостанції і зовсім віщають тільки в інтернеті. Підключитися до них можна за умови стійкого з'єднання, наявності браузера, а також спеціальних програм.
Інструкція
1
Запустіть браузер і відкрийте сайт цікавить вас радіостанції . Навіть якщо ви не знаєте точної адреси радіостанції , напишіть її назву в пошукову систему, і посилання на сайт з'явиться в самому верху сторінки з результатами пошуку. На головній сторінці сайту радіостанції клікніть по посиланню «Слухати ефір» або «Прямий ефір» (або подібне). Після цього відкриється нове вікно браузера, яке матиме вигляд медіаплеєра і нестандартний розмір. У цьому вікні можна буде регулювати гучність, а також змінювати бітрейт аудиопотока (чим вище бітрейт, тим якісніше звук) і навіть ставити ефір на паузу. При підключенні до радіо цим способом вимкніть блокування спливаючих вікон в браузері, так як це може перешкодити запуску вікна-медіаплеєра.
2
Запустіть встановлений на комп'ютер медіаплеєр і перевірте наявність з'єднання з інтернетом. Потім зайдіть на сайт радіостанції і знайдіть на ньому спеціальну посилання на ефір з розширенням .m3u або .pls. Скопіюйте це посилання, потім зайдіть в плеєр і в його меню знайдіть пункт «Відкрити URL», після чого вставте в дане поле раніше скопійоване посилання і натисніть на кнопку «ОК». Зазвичай на сайтах радіостанцій розміщуються різні ефірні посилання, які відрізняються форматом потоку або його бітрейтом. Тому вибираючи посилання для прослуховування, керуйтеся даними про швидкість з'єднання і підтримки плеєром того чи іншого формату. Посилання на ефір можна зберегти як звичайний плейлист і повертатися до неї в будь-який час.
3
Відкрийте сайт moskva.fm. Цей проект об'єднує всі московські радіостанції , що віщають в ефірі та інтернеті. Для того щоб підключитися до цікавиться станції, знайдіть її в каталозі або за допомогою вбудованого пошуку та натисніть на кнопку «Слухати ефір». Крім цього, даний проект дозволяє слухати архіви записів практично всіх представлених на ньому радіостанцій.