Як запустити комп'ютер з жорсткого диска.

При установці нової операційної системи необхідно включити функцію завантаження комп'ютера з DVD-приводу. Труднощі в тому, що вже після першого етапу установки необхідно задати параметр завантаження з вінчестера.
Інструкція
1
Спочатку ввімкніть комп'ютер, натисніть і утримуйте клавішу Delete, щоб увійти в BIOS материнської плати. Знайдіть меню Boot або Boot Device. Виберіть пункт Boot Device Priority, вкажіть в якості першого загружаемого пристрої DVD-привід. Натисніть клавішу F10 для збереження змін і виходу з меню BIOS.
2
Після перезавантаження комп'ютера на екрані відобразиться повідомлення Press any key to boot from CD. Натисніть на клавіатурі будь-яку клавішу, щоб запустити інсталяційний диск Windows. Почніть процес установки нової операційної системи.
3
Оберіть розділ жорсткого диска, на який необхідно помістити нову копію операційної системи. Обов'язково відформатуйте цей розділ, якщо на ньому раніше була встановлена інша ОС. В іншому випадку процес установки може завершитися невірно. Особливо це стосується установки поверх ОС Windows Seven.
4
Дочекайтеся завершення першого етапу установки операційної системи. Комп'ютер буде перезавантажений. Тепер вам необхідно завантажитися ні з установочного диска, а з вашого вінчестера. Але входити в БІОС і знову міняти параметри завантаження вкрай небажано. Просто почекайте якийсь час, поки рядок Press any key to boot from CD згасне.
5
Мінус в тому, що завантаження з вінчестера продовжиться тільки в тому випадку, якщо жорсткий диск був вказаний другим пристроєм в меню BIOS. Щоб уникнути такого ризику, натисніть і утримуйте клавішу F8 після першого перезавантаження комп'ютера .
6
Через деякий час відкриється нове меню, що містить список пристроїв, з яких можливий запуск ПК. Виберіть потрібний жорсткий диск, на який ви встановлюєте операційну систему, і натисніть клавішу Enter. Повторіть цю процедуру після другої перезавантаження комп'ютера .
7
Після завершення установки операційної системи повторіть процедуру входу в меню BIOS. Встановіть ваш жорсткий диск першим пристроєм в списку завантажень.