Як завантажити відеокарту.

Щоб перевірити продуктивність відеокарти, її необхідно як слід завантажити. Зазвичай це робиться для виявлення збоїв роботи відеоадаптера або з'ясування його максимальної продуктивності.
Інструкція
1
Звичайно проводять тестування не повноцінних дискретних відеокарт, а їх інтегрованих аналогів, які працюють за рахунок центрального процесора і оперативної пам'яті комп'ютера. Якщо ви використовуєте процесор фірми AMD, то скачайте і встановіть програму ATITool.
2
Запустіть програму і дочекайтеся завершення аналізу графічного процесора. У головному меню даної утиліти ви можете змінити параметри роботи центрального процесора або оперативної пам'яті. Тепер натисніть кнопку Show 3D View. Відкриється нове вікно з 3D-зображенням, в якому будуть відображатися середнє і поточне значення FPS (кількість кадрів в секунду).
3
Витратьте наступні 10-15 хвилин на спостереження за станом температури центрального процесора і самого 3D-зображення. Якщо в процесі роботи програми на ньому з'явилися яскраві жовті точки, значить відеоадаптер працює нестабільно. У тому випадку, якщо температура центрального процесора досягла показника 85 градусів Цельсія, вимкніть програму, інакше ви можете зіпсувати обладнання. Пам'ятайте, що допустима кількість жовтих плям - 5 штук, за умови, що температура не перевищила 85 градусів.
4
Тепер натисніть кнопку Scan for Artifact. З'явиться зображення, ідентичне попередньому тесту. Тепер в нижній частині екрана буде показаний лічильник помилок (Errors). Якщо після 10-15 хвилин роботи тесту помилок не виявилося, значить відеокарта справна.
5
Якщо ж ви використовуєте процесор фірми Intel, то для проведення тестування інтегрованої відеокарти вам знадобиться програма Riva Tuner. З її допомогою встановіть максимальні значення продуктивності вашого відеоадаптера, максимально збільште швидкість обертання лопатей вентилятора і запустіть тест. Після його завершення ви отримаєте звіт про стан вашого інтегрованого відеоадаптера.