Як вирізати зображення у фотошопі. Як вирізати через фотошоп людини.

Цифрові зображення хороші тим, що за допомогою спеціальних комп'ютерних програм ми можемо внести практично будь-які зміни в малюнок. Photoshop - растровий графічний редактор, в якому можна зробити багато чого, в тому числі і вирізати частину зображення або ж відокремити його від фону.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop, встановлена на ваш комп'ютер
Інструкція
1
Відкрийте зображення в програмі через меню «Файл» і, далі, команду «Відкрити».
2
Якщо вам необхідно вирізати прямокутну частину зображення (наприклад, тільки своє обличчя) скористайтеся інструментом «Кадрування». Він знаходиться в першому стовпці на панелі "Інструменти", третя кнопка зверху. Клікніть на кнопку, потім, натиснувши ліву кнопку миші, виділіть фрагмент, який необхідно залишити. Відкоригуйте кордону фрагмента. Натисніть «Enter», зміни вступлять в силу - частини зображення, що знаходилися за межами фрагмента, будуть обрізані.
3
Якщо необхідно вирізати більш складний фрагмент, наприклад, фігуру людини по контуру, - скористайтеся інструментом "Ласо" (друга кнопка зверху першого шпальти панелі «Інструменти»). Цей інструмент застосовують, коли необхідно виділити фрагмент зображення складної форми.Нажміте кнопку «Лассо» і не відпускайте - з'явиться меню вибору варіантів виділення. - Звичайне «Лассо» - виділяє фрагменти будь-якої форми. Натисніть ліву кнопку миші і ведіть вздовж потрібного контуру. - «Полігональне ласо» - виділяє багатокутниками, тобто прямими лініями. - «Магнітне ласо» - служить для виділення частин зображення з чітким контуром. Клацніть на кордоні контуру і ведіть вздовж нього - точки виділення автоматично пристикують до контуру об'екта.Виберіте «Магнітне ласо». І, як описано вище, клацніть на край контура виділяється об'єкта і ведіть вздовж него.Виделів невеликий фрагмент об'єкта, замкніть контур клацаннями мишки в стороні від краю об'єкта (не всередині), поверніться до початкової точки і натисніть «Enter» .Очістіте виділений фрагмент, натиснувши клавішу «Delete» .Действие таким же чином далі, поки не залишиться тільки потрібний вам об'єкт. Окремі елементи фону можна видалити, виділивши їх за допомогою інструменту "Чарівна паличка" (другий стовпець, друга кнопка зверху на панелі «Інструменти») і кнопки «Delete» .Виделіте об'єкт за допомогою інструменту «Прямокутна область». Скопіюйте його в буфер обміну (меню «Редагування» - команда «Копіювати»). Помістіть (меню «Редагування» - команда «Вставити») вирізаний об'єкт на потрібне зображення або фон.
Зверніть увагу
Відповідь: Магнітне ласо виділяє швидко, але дуже неякісно. Ще один мінус: воно виділяє попиксельно, і після видалення залишається ступінчастий край. Трохи краще виділяти звичайним ласо. Але теж незручно. Якісно виділяє участь лише Перо (Pen Tool). Натисніть F7.
Корисна порада
Для цього необхідно знати властивість деяких інструментів, за допомогою яких легко навчитися і зрозуміти, як вирізати в фотошопі частину зображення і переміщати його на інше, для отримання більш якісного колажу. Найпоширенішим інструментом фотошопа для вирізання об'єкта (або виділення контуру), є ласо, яке буває трьох видів: просте ласо, прямолінійне ласо і магнітне.
Щоб вставити фігуру людини в колаж, її необхідно вирізати з вихідного зображення. Adobe Photoshop пропонує цілий набір інструментів для виділення фрагментів і областей, проте далеко не всі вони годяться для роботи з об'єктами складної форми.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію. На панелі інструментів вибирайте Magnetic Lasso Tool («Магнітне Ласо»), клацніть мишкою на силуеті людини і обводьте його по контуру. Налаштувати параметри інструменту можна на панелі властивостей. В поле Width («Ширина») вкажіть ширину ділянки, яка повинна аналізувати програма, щоб відрізнити об'єкт від фону. Feather («Розмиття») визначає радіус розмиття виділення в пікселях. У тих місцях, де фігура зливається з фоном, клацайте мишкою на силуеті, щоб полегшити інструменту задачу. Подвійним кліком замкніть виділення.
2
У версії CS3 з'явилася додаткова опція настройки виділення - Refine Edges («Поліпшити краю»). У нижній частині діалогового вікна розташовані 5 кнопок показу виділеної області. За замовчуванням активна On White («На білому») - фрагмент видно на білому фоні. Зліва - кнопка On Black («На чорному»). Використовуйте ці режими, щоб знайти дефекти виділення темних і світлих областей.Для виправлення похибок міняйте значення параметрів Radius, Contrast, Smooth, Feather, Contract/Expand, переміщаючи движки налаштувань.
3
Для виділення складних областей можна використовувати інструмент Edit in Quick Mask Mode («Редагування в режимі Швидкої маски»). Натисніть на клавіатурі D, щоб встановити кольори за замовчуванням. Виберіть кисть Brush Tool, встановіть жорсткість 100% і починайте зафарбовувати фігуру людини. Якщо ви прихопили фон навколо фігури, поміняйте місцями чорний і білий колір і тієї ж пензлем видаліть маску. Щоб повернутися в звичайний режим, в CS3 натисніть Edit in Quick Mask Mode ще раз, в старіших версіях - сусідню кнопку. Зараз виділено фон навколо фігури. Щоб виділити людини, в головному меню вибирайте Select («Виділення») і Inverse («Інверсія»).
4
Якщо вам потрібно видалити людини з фотографії, використовуйте комбінацію Ctrl + X, якщо просто скопіювати на інше зображення - Ctrl + V.
Зверніть увагу
Дзвонити режим Швидкої маски можна, натиснувши клавішу Q.