Як розблокувати гаманець.

Іноді користувачам платіжних систем доводиться переживати неприємні почуття, побачивши замість повідомлення про зроблене переказ коштів, повідомлення про забороненої операції через заблокований гаманця. Існує простий варіант швидкого і надійного повернення контролю над аккаунтом в платіжних системах.
Вам знадобиться
  • -Зарегістрірованний в платіжній системі аккаунт.
Інструкція
1
Даний алгоритм дій дозволяє розблокувати гаманець і отримати ідентифіковану його версію за один тиждень. Напишіть листа з описом проблеми службі підтримки Yandex за адресою support@money.yandex.ru - це перше, що необхідно зробити. Слід максимально чітко і ясно викласти проблему, в цьому допоможуть шаблони заяв. Не забудьте вказати номер рахунку. Відправляти лист необхідно з поштової скриньки, який передбачається використовувати надалі як ідентифікаційний.
2
Протягом однієї години на поштову скриньку, з якої було надіслано лист, прийде відповідь підтримки, який буде надіслано в двох листах. Дочекайтеся отримання декількох листів від техподдержкі.В першому листі користувачеві буде повідомлено про те, що написана ним заява успішно отримано, і його зареєстрували під унікальним кодом - в цьому полягає суть відправки заяви. Для подальших дій буде потрібно зареєстроване звернення, за допомогою слід звернутися в підтримку користувачів Yandex.
3
У другому листі від техпідтримки будуть запропоновані й докладно описані три основні способи ідентифікувати себе. В їх числі буде вказаний спосіб ідентифікації за системою CONTACT. Лист буде містити відповідне посилання. За нею йде перейти.
4
Потім виберіть заповнення заяви на сайті Яндекса, заповніть його відповідно до зразка. Пройдіть по зазначеній в нижній частині вікна посиланню до наступного етапу. Для коректного виконання цієї дії знадобиться введення платіжного пароля. Заповніть прикладену форму, і натисніть пункт «Створити заяву». Після цієї дії необхідно буде заява роздрукувати.
5
Прийдіть в найближчий центр обслуговування CONTACT, взявши з собою паспорт і роздруковане заяву. У центрі обслуговування необхідно буде сплатити 175 рублів, з них 75 стягують за переклад, а 100 рублів буде зараховано на рахунок користувача.
6
Після того, як буде виконаний платіж через систему CONTACT, через якийсь час, від двох до чотирьох діб, в розділі «Гроші» активується посилання «Перевірка інформації» - перейдіть по ній. Ще через добу перевірка інформації буде закінчена, і гаманець користувача знову буде готовий працювати.
Корисна порада
Не слід забувати про заповнення даних паспорта в самому гаманці.