Як запустити додаток у вікні.

Повноекранний режим хороший, коли ви хочете повністю зануритися в світ комп'ютерної гри. Але якщо крім розваги себе коханого ви займаєтеся іншими справами, має сенс розкрити іграшку в вікні .
Інструкція
1
Досить багато програм, у тому числі і комп'ютерних ігор, згортаються у віконний режим і назад за допомогою гарячих клавіш Alt + Enter.
2
Якщо цей спосіб не працює, то можна зробити деякі дії з ярликом програми. Знайдіть його і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть вкладку «Ярлик». В полі «Об'єкт» вказано шлях до exe-файлу програми. Припишіть в кінці нього -window. Приміром, D: GamesValveCounter Strike: Sourcehl.exe -window. Клікніть «Застосувати» і ОК у правому нижньому куті вікна, щоб зміни вступили в силу. Тепер програма буде весь час запускатися у віконному режимі, якщо запускати його за допомогою цього ярлика. Мінус цього способу в тому, що навіть якщо ви приберете приставку «-window» з вказаної вище рядки, програма все одно буде запускатися у віконному режимі. Щоб цього уникнути, замість «-window" впишіть «-full screen».
3
Також багато програм мають спеціальну користувача настройку для перемикання між віконним і повноекранним режимами. Зокрема, комп'ютерні ігри. Приміром, в Counter Strike 1.6 потрібно перейти в головне меню, клікнути на пункт «Налаштування», вибрати вкладку «Відео» і поставити галочку біля пункту «Запускати в вікні ». А в Team Fortress 2 також пункт «Налаштування»> вкладка «Відео», а потім у випадаючому меню "Режим відображення" вибрати «Віконний». Так чи інакше, якщо в комп'ютерний грі передбачений режим переходу у віконний режим, то функціонал для цього знаходиться, як правило, в настройках відео або графіки.
Зверніть увагу
Як не дивно, для запуску гри у віконному режимі може знадобитися більше ресурсів комп'ютера, ніж для запуску в повноекранному. Виною цьому може стати недостатня оптимізація програми розробниками. Тому варто перемкнутися назад, якщо програма почне пригальмовувати.