Як зробити вазу.

Зробити вазу дуже просто. Наприклад, з паперу. Так-так, зі звичайної старої газети можна зробити дуже гарну вазу. Вашої фантазії буде, де розгулятися!
Вам знадобиться
  • - Старі газети
  • - Скляна ваза з рівною, гладкою поверхнею
  • - Крохмаль
  • - Пензлик
  • - Ніж, ножиці
  • - Фарби або кольоровий папір
Інструкція
1
Вам знадобиться тепла вода і старі газети. Налийте воду в миску. Візьміть обрану вазу. Відривайте від газети шматочки, макайте в воду і приклеюйте в поверхні вази. Слідкуйте за тим, щоб поверхня вази була повністю закрита шматочками газети. Чи не ліпіть газету великими шматками, особливе якщо ваза складної форми: папір не повинна стовбурчитися.
2
Зваріть клейстер. Для цього візьміть невелику каструльку, налийте в неї воду і поставте на плиту. В окремому посуді розведіть крохмаль в невеликій кількості води (з розрахунку 1 ст. Ложка на літр води. Коли вода в каструльці закипить, влийте розчин, ретельно розмішайте і дайте охолонути. Щоб клейстер швидше охолов, поставте каструльку в таз з холодною водою.
3
Коли наклеєний водою шар паперу трохи підсохне (не настільки, щоб почати відвалюватися, але настільки, щоб вода не стікала по стінках вази), візьміть пензлик і наклейте другий шар шматочків газети, змащуючи кожен клейстером.Всего потрібно буде зробити 10 -15 шарів залежно від розміру вази. Останній шар потрібно зробити з рівних, акуратних шматочків білого паперу. Це Буді лицьовій слой.Осьавьте майбутню вазу, щоб вона як слід просохла.
4
Коли заготовка як слід просохне, потрібно акуратно розрізати її вздовж по периметру і зняти. Оскільки перший шар паперу кріпився на воду, заготівля легко відділиться від скла. Якщо на якихось дільницях папір пристане до скла, намочіть пензлик і капнете трохи води на присохле місце.
5
Складіть частини вази, промазав шов клейстером. Наклейте ще 1 шар паперу. Знову дайте висохнуть.Теперь можна розфарбувати вазу як вам подобається або нарізати шматочками вже кольоровий папір і проклеїти серхній шар як мозаїку.
Корисна порада
- Не беріть вази з ребристою поверхнею, гравировками, насічками, глечики з ручками - вам буде дуже складно зняти заготовку вашої вази.- Глиняний посуд підійде тільки в тому випадку, якщо вона покрита глазурью.- Після того, як ви розфарбуєте вазу, можна покрити її спеуіальним лаком.- Чи не сушіть вашу вазу на батареї - вона може піти хвилями. Дайте їй висохнути при кімнатній температурі.