Як змінити формат демки.

Більшість гравців в Counter-Strike рано чи пізно задаються метою створення власного відеокліпу. Проблема в тому, що звичайна демка, записувана в процесі гри, не може бути відтворена за допомогою відеоплеєрів.
Вам знадобиться
  • - Counter-Strike;
  • - VideoMach.
Інструкція
1
Щоб створити відеокліп, вам потрібно встановлена гра Counter-Strike. Якщо такої немає, встановіть її. Скопіюйте файл name.dem в папку cstrike. Запустіть програму і введіть в консолі команду viewdemo name. Тепер для зручності введіть команди bind k startmovie moviename 25 і bind l endmovie. Не забудьте встановити дозвіл екрана в грі хоча б 800х600. Цей параметр безпосередньо впливає на якість майбутнього кліпу.
2
Коли відтворення демки дійде до потрібного моменту, натисніть кнопку k. Для зупинки створення файлів натисніть кнопку l. Кожен раз міняйте назву moviename перед початком запису нових фрагментів. Врахуйте, що вам буде потрібно приблизно 8 Гбайт вільного місця для створення трьоххвилинного ролика.
3
Тепер у вас є кілька комплектів готових файлів з розширенням .bmp. Скачайте та встановіть програму VideoMach. Відкрийте меню File і натисніть кнопку Open. Виділіть потрібні bmp-файли і додайте їх до списку програми.
4
Тепер натисніть на кнопку Save, розташовану праворуч від вашого списку. В меню Files виберіть тип файлу avi і встановіть прапорець біля пункту Video and Audio. Це дозволить додати звук в відеокліп.
5
Тепер відкрийте вкладку Video і натисніть кнопку Format Options. Виберіть параметр DivX Codec і натисніть кнопку Configure. Встановіть значення параметра bitrate. Чим більше бітрейт, тим краще буде якість кліпу. Природно, кінцевий розмір відеофайлу залежить також від бітрейта.
6
Тепер натисніть кнопку Ok і перейдіть в головне меню програми. Далі натисніть на значок кнопки Start. Дочекайтеся завершення створення відеокліпу. Врахуйте, що чим вище значення параметра bitrate, тим швидше буде створений кінцевий кліп. Не ставте занадто високе значення бітрейта. Це може призвести до того, що відеокліп, тривалість якого становить 60 секунд, займатиме 2 Гбайта на жорсткому диску.
Показ демонстраційних ігор («демок») часто використовується розробниками комп'ютерного ПЗ для наочності і різноманітності ігрового процесу. Нерідко «демки» складаються і показуються в кінці кожного ігрового відрізка за матеріалами самого геймера. Любителі часто стикаються із завданням створення відеороликів з «демок».
Інструкція
1
Встановіть кодек DivX. Він дозволить вам повноцінно створювати і переглядати відеоролики. Скачайте пакет з офіційного сайту. Розпакуйте zip-файл архіватором, запустіть інсталятор. Після установки кодека DivX перезапустите систему.
2
Можна використовувати стандартні засоби захоплення відео з екрану комп'ютера. Найпопулярніший інструмент називаються «фрапс». Завантажити Fraps також можна безкоштовно з офіційного сайту.
3
Встановіть та запустіть Fraps. Натисніть Rec і почніть гру. Тепер весь ваш ігровий процес буде записаний у відеофайл на жорсткому диску, який ви вказали при установці програми. Після закінчення «зйомки» демонстраційної гри натисніть на «фрапсе» Stop.
4
Для створення відео не обов'язково використовувати класичну зйомку екрану додатками. Іноді буває достатньо отримати ключові кадри ігри (у вигляді скріншотів, «фото» екрана) і склеїти їх в єдиний відеофайл.
5
Отримати скріншот гри ви можете натисканням функціональної клавіші Prt Sc (читається як «Прінтскрін»). Далі ви можете вставити отримане зображення з буфера обміну в файл будь-якого графічного редактора. Для цього відкрийте меню «Правка» панелі завдань і виберіть «Вставити з буфера».
6
Збереження скріншотів може бути простіше, якщо у вас встановлений «Яндекс.Діск». Тоді всі зображення вашої гри автоматично потраплять в каталог «Скріншоти» вашого хмарного сховища.
7
Програма Bmp2Avi дозволить вам склеїти скріншоти в єдиний файл, накласти музику, текст. Для цього необхідно вибрати в меню «Файл» пункт Open DIR («Відкрити каталог»). Виберіть папку з фотографіями, відзначте ті скріншоти, які потрібні. Таким чином ви зможете зробити з «демки» відео самим професійним способом, помістивши в відеоролик тільки ключові моменти.