Як вставити рядок, що біжить. Як встановити новини на біжучий рядок на комп'ютері.

Біжи рядок часто вставляють при трансляції будь-яких відеозаписів по ТБ для реклами або анонсів, а також при демонстрації новин. Є програми, що дозволяють самостійно вставити у відео біжучий рядок . Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички роботи з html;
  • - програма Ulead VideoStudio.
Інструкція
1
Вставте біжучий рядок на сайт. Для цього в код сторінки додайте таку строчку: Сюди впишіть текст для вашої рядка, що біжить. Подивіться приклад використання біжить будівництва, перейшовши за посиланням http://www.prostoflash.ru. Створення рядка, що біжить на веб-сторінці завершено.
2
Вставте біжучий рядок в відеозапис. Скачайте та встановіть програму Ulead VideoStudio за посиланням http://www.izone.ru/multimedia/av-editors/ulead-videostudio.htm. Дана програма дозволить вам додати біжучий рядок у відео.
3
Запустіть програму, перейдіть у вкладку «Тема». У правому вікні програми вже є готовий набір текстів, його можна перетягнути на шкалу часу. Щоб створити текст біжучого рядка для відео, двічі натисніть на вікно перегляду. Надрукуйте текст, до нього можна застосувати різне форматування за допомогою вбудованого текстового редактора.
4
Клацніть по подвійний стрілкою, включіть додавання додаткових функцій, щоб зробити біжучий рядок у відео. Додайте фон, тінь до тексту, вирівняйте текст і налаштуйте прозорість. Далі, щоб зробити біжучий рядок , переключіться в режим «Анімація», встановіть прапорець у полі «Застосувати анімацію».
5
Виберіть категорію Fly, у правому стовпчику клацніть по нижньому ефекту, далі клацніть по подвійний «Т», виставте значення анімації до відмітки, останньою перед 00.00.04.00. Експериментуйте з ефектами анімації. Встановіть час відображення рядка, що біжить за допомогою шкали часу. Збережіть файл, у форматі відео.
6
З'єднайте файл рухомого рядка з відеозаписом. Збережіть відеофайл і очистіть монтажну лінійку або просто створіть новий проект. Перетягніть створений відеофайл з біжучим рядком так, щоб він виявився на верхній доріжці шкали часу. На нижню рядок перетягніть основний відео файл. Застосуйте трансформацію і змініть розміри відеозаписів за потребою. Збережіть відеофайл.
Початкуючому вебмастеру або блогеру напевно буде корисно знати, як за допомогою html коду зробити біжучий рядок. У вигляді біжучого рядка можна відображати не тільки текст, але і анімовані картинки.
Інструкція
1
Свій сайт, блог чи коментар на форумі можна урізноманітнити за допомогою рядка, що біжить, яка може рухатися як ви того побажаєте. Будь код можна правити, додаючи в текст фарб, збільшений шрифт, курсив, закреслення і т.д. Щоб зробити потрібну вам біжучий рядок, скористайтеся html кодом, зображеним на картинці.
2
Якщо ви хочете отримати просту біжучий рядок, рухому зліва направо, використовуйте наступний код:
3
Якщо вам потрібна біжучий рядок, який буде рухатися зліва направо і повертатися назад, використовуйте наступний код:
4
Щоб ваша біжучий рядок зупинялася по клацанню миші, використовуйте наступний код:
5
Щоб зробити біжучий рядок в вигляді рухомої картинки, використовуйте наступний код:
6
Щоб текст рядка втік всередині рамки, використовуйте наступний код:
7
Щоб уявити рядок стрімко біжить по екрану, використовуйте наступний код: