Як увійти в сервісне меню монітора. Як увійти в сервісне меню lg.

Сервісне меню дозволяє управляти різними настройками монітора. Для входу в нього необхідно знати спеціальні команди/поєднання кнопок, причому для кожної моделі монітора це може бути своя команда.
Інструкція
1
Використовуйте наступні команди, щоб зайти в сервісне меню моніторів Iiyama. Для моделі 418 утримуйте кнопку «-» при включенні, на екрані висвітиться питання, зробіть ствердну вибір, з'явиться меню з додатковими настройками.
2
Для моделей 410, 454 утримуйте кнопку «Меню» при включенні, потім вимкніть монітор, знову увімкніть його, утримуючи «-». Для моделей 512, 451 і 454 у головному меню натисніть команду Function, виберіть там пункт Language, виберіть послідовно мови інтерфейсу в такому порядку: Svenska, English та Nederladns, далі знову Svenska і English. Ви отримаєте доступ до сервісного меню монітора.
3
Виконайте наступні команди для отримання доступу до додаткових пунктам меню моніторів марки LG. Для моделей 1810, 776, 291, 575, 77, 995, 775 утримуйте кнопку «Меню» при включенні. Для моделі 770F утримуйте кнопку «Ліворуч» та Power при включеному моніторі.
4
Для решти моделей 770 - утримуйте кнопку «Стрілка вниз» при включенні. Ддля моделі 575 утримуйте кнопки Set і Osd натисненими при включенні, зайдіть в меню , виберіть Degaussing, активуйте його. У моделях 790, 990, 773 потримайте Select при включенні монітора, щоб відкрити сервісне меню .
5
Використовуйте наступні рекомендації для моніторів марки Nec. Для моделей XE, XP, XV, FE виберіть у меню пункт Display Mode, натисніть Proceed і Reset. Для моделі 1700 утримуйте клавіші Menu і DVI/D-Sub при включенні монітора.
6
Для моделі 1880 потримайте Select/1-2 при включенні монітора. Сервісне меню складається з 9ти елементів, в них додаються розширені налаштування до звичайного меню , а регулювання супроводжено цифровою індикацією. Для моделі 2090 утримуйте кнопку Input при включенні монітора. Сервісне меню містить велику кількість додаткових налаштувань, наприклад, таймер вимикання.
Зверніть увагу
Увійдіть в меню монітора, натисканням кнопки «Menu». Виберіть пункт «INFORMATION», натисніть кнопку «Menu» і утримуйте її протягом 5 сек. При включенні утримувати кнопку «Menu», після включення в меню з'явиться новий пункт «Service».
Корисна порада
При вимкненому моніторі натискаєте одночасно клавіші "Меню" + "Auto" і не відпускаючи їх тиснете на кнопку "Power" і тримаєте від 2 до 5 секунд. Внизу з'являється додатковий пункт меню.