Як відновити пароль в архіві.

Програми-архіватори підтримують функцію захисту архіву паролем, і часто при скачуванні архівів з інтернету ви не можете їх відкрити, не знаючи пароля. Або самі встановлюєте пароль і забуваєте його. Що ж робити в таких випадках?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Advanced Archive Password Recovery.
Інструкція
1
Скачайте звідси http://www.elcomsoft.ru/archpr.html програму Advanced Archive Password Recovery, яка дозволяє зняти пароль ву захист з архівів різних форматів. Для відновлення довгих паролів необхідно зареєструвати програму. Запустіть програму, виберіть зі списку «Тип атаки» спосіб відновлення пароля до архіву.
2
Оберіть найбільш надійний спосіб - перебір всіх символів (малих і великих літер, цифр, символів і пробілів). Якщо при установці пароля використовувалося слово, виберіть перебір по словнику, щоб прискорити підбір пароля до архіву. Якщо ви пам'ятаєте, скільки символів було в паролі, виберіть перебір по масці.
3
Відзначте в полі «Набір символів» прапорцями необхідні для підбору символи, наприклад, цифри і латинські літери. Можна вказати цифри або символи, за яких буде розпочато перебір. При виборі атаки по масці введіть у полі «Маска» довжину пароля і ті символи, які вам відомі. А замість невідомих символів встановіть знак питання. Наприклад, ви пам'ятаєте, що пароль складається з 5-ти символів, перші літери його La, а далі аабилі. Ваша маска буде виглядати так: La ?.
4
Вкажіть необхідну довжину пароля у вкладці «Довжина», виберіть максимальну і мінімальну довжину, щоб витягнути пароль від архіву. У незареєстрованої версії максимальна довжина пароля - чотири символи. Виберіть тип відновлення «За словником», перейдіть у вкладку «Словник», вкажіть додаткові опції та виберіть словник для перебору. Щоб включити в перебір російські символи, перейдіть у вкладку «Набір», встановіть прапорець «Набір користувача», введіть всі символи, які необхідно використовувати для відновлення пароля. Заповніть дане поле максимально великою кількістю знаків.
5
Оберіть архів, до якого необхідно підібрати пароль , після вибору необхідних налаштувань. Для цього клацніть по кнопці «Відкрити», виберіть папку на диску, клацніть мишкою по архіву. Архів з'явиться у вікні програми, натисніть кнопку «Старт», щоб почати підбір пароля до архіву. Швидкість підбору і кількість використаних комбінацій, а також хід злому буде відображений в «Вікні стану». По завершенню підбору в ньому буде показаний шуканий пароль .