Як підключити антенний перехідник. Як підключити розгалужувач до телевізора.

Другий і навіть третій телевізор вдома - не розкіш, а невід'ємна частина комфортного побуту. Але для того щоб насолодитися їм повною мірою, необхідно правильно підключити антенний розгалужувач .
Вам знадобиться
  • - антенний розгалужувач;
  • - кабель телевізійний;
  • - штекери;
  • - ніж.
Інструкція
1
Оберіть місце, в якому плануєте встановити антенний розгалужувач . Позначте місця майбутнього розташування разветвителя і ваших телевізійних приймачів.
2
Візьміть рулетку і заміряйте відстань до кожного з телевізорів, які будете підключати. Запишіть результат. Складіть результати вимірів. Ви отримали загальну довжину кабелю. Додайте до цього числа пару метрів для страховки.
3
Купуйте потрібну кількість кабелю, а також все необхідне: розгалужувач , штекери (по числу телевізорів), монтажні скоби (якщо збираєтеся кріпити кабель до стіни). При покупці перевірте, чи співпадає внутрішній діаметр гайок разветвителя із зовнішнім діаметром кабелю.
4
Наріжте кабель на шматки по ваших розмірах. За допомогою гострого ножа зніміть зовнішню оболонку з кінця кабелю. Екран з фольги і оплетку відокремте від центру і загніть на неочищену частину кабелю. Дійте обережно, щоб випадково не перерізати їх. Також звільніть від ізоляції центральну частину кабелю.
5
Одягніть на кінець кабелю гайку разветвителя. Відігніть екран і оплетку. Вставте центральну жилу кабелю в гніздо разветвителя і затягніть гайку. Повторіть ці дії з іншими відрізками кабелю. Закріпіть розгалужувач в обраному місці.
6
Підведіть кожен шматок кабелю до телевізора, для якого він призначений. При необхідності закріпіть його за допомогою куплених скоб або укладіть в кабель-канал плінтуса.
7
Встановіть на вільний кінець кабелю штекер. Для цього підготуйте кабель, як було описано вище. Надіньте ковпачок штекера. Відігніть екран і оплетку. Центральний провід вставте в отвір штекера і закріпіть гвинтом. Оплетку обіжміть навколо оболонки кабелю бандажем. Накрутіть ковпачок на корпус. Вставте штекер в антенне гніздо телевізора.
8
Додайте всі телеприймачі, щоб оцінити якість прийому. Якщо воно не задовольняє вашим вимогам, необхідно встановити антенний підсилювач.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QHEgt99mTkY
Корисна порада
Замість ножа можна використовувати спеціальний різак для кабелю.