Як підключити PSP до ноутбука.

Sony Playstation Portable (PSP) - портативна ігрова система з можливістю прямого підключення до інтернету і до будь-якого комп'ютера через USB-порт або за допомогою бездротового з'єднання. Щоб підключити PSP до ноутбуку безпосередньо або через захищене бездротове з'єднання, дотримуйтесь нескладних інструкцій.
Вам знадобиться
  • - Кабель з роз'ємами USB;
  • - міні-USB.
Інструкція
1
Увімкніть систему Sony Playstation Portable.
2
Перейдіть у розділ Settings («Налаштування»), потім перейдіть до опції Network Settings («Налаштування мережі») та натисніть «Х» для входу в меню налаштувань мережі.
3
Оберіть режим Infrastructure Mode, щоб налаштувати підключення до інтернету, потім виберіть New Connection («Нове з'єднання»).
4
Введіть назву нового з'єднання. Після того, як закінчите введення, виберіть опцію «Вхід» та натисніть кнопку «X».
5
Оберіть опцію Scan («Сканування») для початку пошуку бездротових мереж. По завершенню сканування PSP повідомить про всі бездротових мережах, які знаходяться поблизу.
6
Оберіть з цього списку ваше бездротове з'єднання і натисніть кнопку «X». Якщо бездротове з'єднання - захищене, буде запропоновано ввести пароль або WiFi-ключ. Потім натисніть кнопку «Вправо» на маніпуляторі, щоб переглянути інші вікна. Натисніть «X», коли буде запропоновано зберегти нове з'єднання.
7
Для з'єднання через USB-порт включіть ноутбук і ігрову систему PSP. Коли обидва пристрої завантажилися, підключіть PSP до ноутбуку за допомогою кабелю з роз'ємами USB-міні-USB.
8
Оберіть опцію USB mode («USB-режим») на PSP. Натисніть кнопку «X» для вибору опції і знову «X», щоб ініціювати режим USB-з'єднання.
9
Зачекайте, поки ноутбук повідомить про новий з'єднанні. PSP тепер доступний як «Зовнішній носій» або «Знімний пристрій для зберігання даних». Можна використовувати це з'єднання для переміщення файлів з PSP так само, як якщо б це був флеш-накопичувач або зовнішній жорсткий диск. Коли закінчите передачу даних, просто натисніть «коло» на PSP, щоб безпечно відключити з'єднання.
Ноутбук зручний тим, що його можна без проблем переносити з місця на місце і заходити в інтернет при виникненні необхідності. Ви можете підключитися до мережі по бездротовому з'єднанню Wi-Fi, якщо є така можливість.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви перебуваєте в зоні дії мережі Wi-Fi. Для цього потрібно подивитися, чи присутній поблизу табличка Wi-fi Zone, наприклад, в кафе, аеропорту або торговому центрі. Також мережа Wi-Fi можна провести у себе вдома або на роботі за допомогою провайдера.
2
Увімкніть ноутбук і почекайте, поки не завантажиться операційна система. Виконайте підключення адаптера бездротових мереж. Зазвичай на передній стороні ноутбука знаходиться індикатор з відповідним значком, який повідомляє про його готовність. Задіяти режим Wi-Fi можна через диспетчер пристроїв системи, попередньо встановивши драйвери для адаптера. Також зазвичай включає і вимикає режим Wi-Fi одна з функціональних клавіш F1-F12, що має відповідний малюнок.
3
Зачекайте, поки адаптер не знайдете всі доступні точки з'єднання з інтернетом. Після цього на панелі завдань з'явиться відповідний значок. Клацніть по ньому і виберіть відповідну мережу. Наприклад, якщо ви перебуваєте в кафе, ви швидше за все побачите значок мережі з його назвою. Клацніть по значку і натисніть «Підключитися».
4
Введіть ключ безпеки, якщо входите в зашифровану мережу. Такі точки з'єднання зазвичай встановлюють в квартири і офіси на платній основі, і пароль захищає їх від неправомірного доступу сторонніх осіб. З'ясуйте необхідні для входу дані у вашого провайдера. Відкрийте встановлений браузер і спробуйте зайти на який-небудь сайт.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що ваші папки та файли на комп'ютері не перебувають у відкритому доступі при підключенні до громадських мереж Wi-Fi, інакше зловмисники можуть спробувати заволодіти вашими особистими даними.
Корисна порада
Пам'ятайте, що радіус дії сигналу мережі Wi-Fi становить не більше 50 метрів. При більшій віддаленості від джерела мережі можуть спостерігатися перебої з з'єднанням і різні інші проблеми.