Як знайти кеш папку.

Папка кеш є проміжним буфером обміну з оперативною пам'яттю. За допомогою кеш а здійснюється швидкий доступ до необхідних даних операційної системи і поліпшується загальна продуктивність комп'ютера.
Інструкція
1
В операційній системі Windows існує спеціальна папка Тemp. Вона знаходиться на диску С: WindowsTemp, це папка для зберігання тимчасових файлів системи. Ці файли можна видаляти вручну, але грамотніше робити це за допомогою спеціальної програми, наприклад CCleaner.
2
Існує також файл підкачки, який, по суті, є кеш ем системи. Він використовується, коли не вистачає оперативної пам'яті. Отримати до нього доступ звичайному користувачеві неможливо і немає необхідності. Свій кеш є також у процесора, доступ до нього неможливий.
3
Кожен браузер використовує свою кеш папку. У неї зберігаються різні елементи відвідуваних вами веб-сторінок. Це можуть бути картинки, флеш-анімація і т.п. Збереження здійснюється для того щоб прискорити всі наступні завантаження даних сторінок.
4
Періодично кеш папки браузерів необхідно очищати. Це можна робити вручну, або поставити відповідні налаштування в програмі, щоб очищення відбувалося при закритті браузера.
5
У вбудованому браузері Windows - Internet Explorer папка кеш а знаходиться за адресою: C: Documents and SettingsПользовательLocal SettingsTemporary Internet Files.
6
Ця папка є системною і за замовчуванням не відображається. Щоб її відобразити, необхідно зробити наступне. Відкрийте будь-яку папку. У верхньому меню зайдіть в «Сервіс» - «Властивості папки». Відкрийте вкладку «Вид», пролістніте список вниз і зніміть покажчик з пункту «Приховувати захищені системні файли (рекомендовано)». Поставте покажчик в пункт «Показувати системні файли і папки».
7
У браузері Opera папка кеш а знаходиться за адресою: C: Documents and SettingsAdminLocal SettingsApplication DataOperaOperacache. Подивитися всі адреси системних папок опери можна, натиснувши на значок Opera у верхньому лівому кутку. Потім виберіть пункт «Довідка», далі «Про програму». У розділі «Шляхи» вказані адреси всіх системних папок, у тому числі адресу кеш папки Opera.