Як вибрати карповое вудилище.

Карп - одна з найсильніших риб, що б'ється на гачку так, що здатна переламати вудилище . Тому бувалі рибалки знають: від міцності "прута" залежить, наскільки вдалою виявиться коропове ловля. При виборі оптимального вудилища основне значення мають кілька характеристик, серед яких ціна і зовнішній вигляд - далеко не найголовніше.
Інструкція
1
Вибирайте карповое вудилище по довжині, виходячи зі свого власного зросту. Якщо він не перевищує 175 сантиметрів, вам підійде "палка" розміром від 3,5 до 3,7 метра. Врахуйте, що традиційно ці вудилища міряються в футах (один фут дорівнює 30,48 сантиметрів). Якщо ж ви вище середнього зросту, то беріть вудилище довжиною від 3,7 до 4 метрів.
2
Пошукайте вудилище з швидким ладом, якщо у водоймі, де ви рибалите, традиційно ловляться коропи середнього розміру. Такий лад сприяє більш точному забросу, але може не витримати при затриманні особливо великого екземпляра, оскільки кінчик у цього вудилища - м'який. Тому, якщо ви налаштовані на піймання коропа величезного розміру, краще взяти вудилище з повільним ладом. Так само "повільне" вудилище придасться при риболовлі у самого берега.
3
Не беріть телескопічне карповое вудилище , якщо тільки вам не важлива його компактність. Коли в похідному спорядженні рибалки достатньо місця, переважніше зупинити вибір на штекерному вудилище з двома колінами (тобто такому, яке може складатися вдвічі). Телескопічне вудилище може досягати п'яти колін, проте це зменшує його витривалість на рибної ловлі.
4
Подумайте: чи потрібно вам професійне вудилище (його ціна може перевищувати 500 доларів), якщо риболовля для вас - просто сезонне хобі. Але в тому випадку, коли рибна ловля є постійним джерелом доходу або засобів до прожиток, варто витратити більше коштів на придбання висококласного Коропове вудилище з функцією підтримки вантажив з великою вагою.
5
По можливості проведіть тест-драйв обраному Коропове вудлище: позичте схожу модель на один раз у друзів або хоча б потримайте вудилище в руках довше. Важливо, щоб цей інструмент "ліг в руку", тому що зручність і комфорт у використанні снастей на риболовлі - запорука успішного лову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tGfGMcPJzFA