Як розібрати вилку велосипеда. вилка для велосипеда Як розібрати.

Велосипедна вилка - це пристрій, що з'єднує раму велосипеда з переднім колесом. Вона складається з трьох трубок, з'єднаних між собою у вигляді букви «у». Вилка дозволяє обертати колесо, вибираючи напрямок руху. Крім того, нагорі у вилки кріпиться кермо, за допомогою якого можна обертати вилку.
Вам знадобиться
  • - Гайкові ключі;
  • - пассатижи;
  • - викрутка;
  • - маленький розсувний газовий ключ.
Інструкція
1
Зазвичай вилку знімають тільки в тому випадку, коли зношуються підшипники в рульовій колонці. Встановіть велосипед на рівній поверхні, притуливши його до стіни. Підберіть гайковий ключ до голівки болта, розташованого посередині керма. За допомогою цього болта кермо прикручений до вилки.
2
викручувати цей болт, він досить довгий і угвинчений в конусоподібну гайку, розташовану всередині верхньої трубки вилки. Вийміть болт. Розхитати кермо і зніміть його з трубки вилки.
3
Тепер вам необхідно вийняти трубку вилки з циліндра рами. Візьміть газовий ключ і відкрутите накладну гайку, розташовану на вершині циліндра рами, через цей циліндр проходить трубка вилки. Можна звичайно відкрутити цю гайку спеціальним ключем, але, як правило, їм зробити це дуже важко.
4
Відкрутивши цю гайку, вийміть підшипник. Зазвичай він руйнується, кульки випадають зі своїх кріплень. Вийміть трубку вилки з циліндра рами. Внизу ви побачите ще одні підшипник, акуратно зніміть його і покладіть в сторону.
5
Візьміть викрутку і відкрутите болтик, що тримає крило колеса нагорі, зазвичай такий болт розташований на циліндрі рами. Потім також поступите з болтами, які утримують дротяний держатель крила.
6
Вийміть крило. Потім ослабте гайки, за допомогою яких вилка кріпиться до колеса. Звільніть вилку. От і все. Тепер вам залишається змінити підшипники, все змастити литолом і зібрати назад.
Зверніть увагу
При знятті вилки намагайтеся не обдерти фарбу велосипеда.