Як малювати метал.

Малювати люблять багато. Але не всім це добре вдається. Наприклад, не так просто навчитися малювати складні матеріали, зокрема, метал . Існує декілька секретів, які дозволяють малювати метал іческіе предмети гуашшю та аквареллю.
Інструкція
1
Метал відноситься до найбільш складних фактурам для замальовки, і потрібно освоїти безліч художніх особливостей, перш ніж приступити до малювання цього матеріалу. Насамперед уважно подивіться на метал ический предмет. Зверніть увагу, як він відображає світло.
2
Сучасні палітри гуаші та акварелі мають в своєму складі фарбу, схожу на серебрянку. Іноді вона готується з додаванням найдрібніших срібних блискіток, що дозволяє їй сяяти на малюнку. Найпростіший варіант намалювати метал - скористатися цією фарбою. Якщо вам потрібно буде намалювати якийсь відтінок предмета або рефлекс на блискучій глянцевому поверхні, просто змішайте срібну фарбу з фарбою необхідного кольору.
3
Безбарвні метал іческіе предмети можна малювати відтінками сірого та синього. Постарайтеся змішати холодний колір, ненасичений і майже прозорий.
4
Якщо ви малюєте метал іческого дах, то її поверхню можна урізноманітнити практично всіма кольорами палітри. У похмурий день метал буде сірим і брудним. У дощовий - синім, яскравим, барвистим або майже зловісним - залежно від настрою всієї картини. Передайте спеку, намалювавши розпечену дах. В цьому випадку використовуйте більше жовтого, оранжевого, червоного. Рясно розбавте фарбу водою і недбало нанесіть її на папір, майже «розмажте» її пензлем по листу. Нехай метал ическая дах відображає сонце і небо, передає спеку. Небо над дахом зробіть теплим, додайте трохи жовтого на переході від метал а до повітряного простору. Це допоможе підкреслити виходить від метал а жар.
5
Найкраще метал іческіе предмети писати аквареллю, так як ця фарба досить прозора, має легку текстуру. Для безбарвного метал а розбавте водою блакитну акварель. Якщо вона ляже на папір нерівно, з патьоками, це навіть пожвавить предмет, який ви малюєте. Якщо вам потрібно намалювати інші метал іческіе відтінки, змішуйте з блакитним або сірим необхідний колір. Використовуйте більше води.
6
Малюючи метал іческіе предмети, зверніть увагу на їх взаємодію з іншими частинами натюрморту. Зазвичай метал відображає на собі стоять поруч предмети (рефлекси). На ньому завжди яскраво видно сонячні відблиски і різниця між світлом, тінню і полутенью.