Як оформити фотостудію.

Створити красиву і зручну фотостудію , в якій буде приємно працювати, зовсім непросто. Для цього потрібно враховувати багато нюансів, особливостей і не втратити неповторність іміджу, яку цінує клієнт.
Інструкція
1
Визначте напрям, в якому будете працювати, цілі і завдання, які стоять перед фотографом. Чи не закуповуйте обладнання одразу, здобувайте його в міру необхідності. Деякі фотостудії пропонують в якості додаткових послуг друк та ламінація, ексклюзивне оформлення знімків, підбір одягу для зйомки. Подумайте, що ви готові робити для клієнта.
2
Виберіть приміщення для фотостудії. Вам цілком підійде кімната площею 40-50 квадратних метрів. Такого приміщення вистачить і для декорацій, і для освітлення. Високі стелі - великий плюс для зручності роботи. Нехай вас не бентежить непривабливий вигляд кімнати. Якщо закрити стіни темною тканиною, постерами і налаштувати освітлення, то вийде оформлення в урбаністичному стилі. Головне, щоб у приміщенні було тепло, адже вам і моделям доведеться працювати в ній годинами. Влітку, на випадок спеки, необхідно мати вентилятор.
3
Виходячи з напрямків, визначте цільову аудиторію бізнесу. Якщо ви займаєтеся предметної зйомкою, спеціалізуєтеся на фотографіях для бізнесу, то обладнання та оформлення студії відрізнятиметься від внутрішнього оздоблення салону, що спеціалізується на портретах і постановочних фото з моделями.
4
Придбайте професійне обладнання, виходячи з цілей і завдань фотостудії. Для роботи з людьми підготуйте аксесуари, пуфики, костюми, стільці, іграшки та капелюшки. На стіні при вході в студію можна розмістити найкращі знімки необхідної спрямованості. Можливо, клієнти будуть підхоплювати з цих фотографій ідеї для сессіі.т
5
Вивчивши цільову аудиторію, придумайте індивідуальність студії, її відмінність від салонів-конкурентів. Це може бути ідея, отримана з назви, логотипу або спеціалізації та виду діяльності.
6
Якщо в студії немає додаткових підсобних приміщень, умовно розбийте весь простір на зони. Вам потрібен куточок, де можна перекусити, з чайником і мікрохвильовою піччю. Добре мати диван або софу для відпочинку. Студія - ваш другий дім, слід подбати про особисте комфорт і зручність.
7
Придумайте робочу зону, де буде стояти стіл, стілець і комп'ютер. Ви зможете там обробляти фотографії, спілкуватися з клієнтами, вирішувати ділові питання. Також подбайте про гримерці для клієнта, де він зможе переодягнутися і привести себе в порядок перед зйомкою. Важливо, щоб у студії був туалет. Добре, якщо буде душ, особливо при фотографуванні бодіарту. При цьому у вас також з'явиться можливість робити «мокру зйомку».
8
При оформленні фотостудії уникайте строкатості. Намагайтеся обладнати салон в стилі мінімалізму, в темному або сірому кольорі. Використовуйте нейтральні відтінки в оформленні підлоги, стелі, стін. Уникайте глянцевих предметів і фарб, які відбивають світло, і віддавайте переваги матовим.
9
Продумайте, яким чином можна швидко переобладнати приміщення, змінити декорації в разі, якщо необхідно поміняти картинку. Для цього використовуйте прищіпки, волосінь, панелі з різними фонами, які урізноманітнюють зйомку.