Як створити другу обліковий запис в Skype. створити обліковий запис скайп.

Skype - програма для інтерактивного спілкування з інтернет-користувачами по всьому світу. Skype дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, аудіо- та відеофайлами, а також вести відеорозмови в режимі реального часу.
Інструкція
1
З кожним днем все більше наших знайомих реєструється в програмі Skype. Дізнаючись про наш акаунті Скайпу в соціальних мережах, вони неодмінно додаються в список контактів. Що робити, якщо у френдстрічку Скайпу занадто багато імен, і прийшов час розмежувати особисті і ділові контакти? У такій ситуації кожен задумається про створення другої облікового запису Skype.
2
Якщо раніше ви вже створювали аккаунт в Skype, створення другої облікового запису у вас не викличе труднощів, оскільки реєстрація в програмі досить проста. Єдиною умовою для повторної реєстрації є заборона на прив'язку двох акаунтів до однієї поштової скриньки. Іншими словами, перш ніж створювати другий аккаунт в Скайпі, створіть другий поштовий ящик, інакше реєстрація не буде завершена.
3
В активному вікні Skype, відкритому під вашою поточної облікової записом , натисніть кнопку «Вихід». Ваші особисті дані при цьому анулюються, і перед вами відкриється вікно авторизації програми. Натисніть на кнопку «У вас немає логіна?», Щоб почати створення нового аккаунта Скайп.
4
Слідуючи підказкам системи, вкажіть свої особисті дані, які будуть відображені в системі і відкриті для всіх користувачів. Неодмінно заповнюйте поля, відмічені зірочками, так як вони є обов'язковими для створення аккаунта. На решту запитань системи відповідайте за бажанням.
5
Створіть прив'язку нового аккаунта до додаткового поштової скриньки. Введіть його адресу в спеціальній рядку і натисніть кнопку «Зареєструватися». Після цього на вказану поштову скриньку буде відправлено лист з посиланням для підтвердження і завершення реєстрації в системі.
6
Авторизуйтесь на зазначеному електронному адресі і відкрийте системне повідомлення від Skype. Пройдіть за посиланням та підтвердіть реєстрацію в системі. Тепер ви можете спілкуватися в Скайпі, використовуючи новий аккаунт.