Як вибрати дзеркальні фотоапарати.

Пройшли часи, коли гуру фотографії поблажливо поглядали з висоти на фотографів-любителів, презирливо називаючи любительську техніку мильницями. Напівпрофесійні дзеркальні фотоапарати легкі в зверненні, а знімають нітрохи не гірше наворочених професійних камер.
Інструкція
1
Для того, щоб зробити правильний вибір серед дзеркальних фотоапаратів, потрібно зрозуміти принцип роботи камери-дзеркалки. Дзеркальна камера відрізняється від всіх інших інших тим, що для вибору об'єкту зйомки в них використовується видошукач, до складу якого входить дзеркало, що переправляє потік світла від об'єктива до окуляра. Особливістю цих камер є можливість зміни об'єктивів, застосування фільтрів, під'єднання зовнішнього спалаху і інших аксесуарів, що значно розширюють можливості фотографа.
2
До вибору виробника потрібно підходити дуже серйозно, бо розчарування в одному з них і рішення перейти на іншу продуктному лінійку може в майбутньому відчутно вдарити по кишені. Фотографи знають, що об'єктиви Nikon ви можете використовувати тільки з камерами Nikon, а спалахи Canon - тільки з апаратами Canon і так далі. Кожен виробник дотримується своїх певних стандартів, тому ставши прихильником однієї фірмової марки, ви просто змушені будете їм залишатися.
3
Кілька років тому вирішальне значення при виборі цифрового апарату відігравало дозвіл матриці, але зараз уповати на цей критерій не варто, адже для друку фотографії розміром 10 на 15 см трьох мегапіскелей більш, ніж достатньо. Сьогодні навіть сама найпростіша камера володіє набагато більшим розширенням. Куди важливіше значення мають інші функції. Так, наприклад, фотоапарати Sony мають вбудований стабілізатор, що допомагає домогтися різкого зображення навіть при важких умовах зйомки. Багато сучасних дзеркалки володіють режимом Live View, що виводить майбутнє зображення на ЖК екран ще до моменту зйомки, що допомагає новачкові правильно скомпонувати кадр, не роблячи при цьому додаткових пробних снімков.Налічіе автоматичних і напівавтоматичних режимів дозволять людині, незнайомому з поняттями діафрагма, витримка або експопара домогтися хороших знімків в нестандартних умовах. Режим «Портрет» розмиє фон позаду знімається об'єкта, а спортивний режим дасть різку картинку рухомих об'єктів.
4
Але не потрібно забувати, що фотографує, перш за все, людина, і будь-яка камера, навіть сама наворочена, буде всього лише інструментом в його руках. Дзеркальні камери коштують недешево, тому до її купівлі буде непогано приурочити і покупку підручника по фотографії. Фотоапарат - інструмент складний, але якщо ви освоїте всі його функції, навчитеся правильно використовувати його можливості, кожен ваш знімок отримає шанс стати шедевром. Любительська зеркалка може стати вашим першим щаблем до вершин фотомистецтва.
На даний час майже всі мобільні пристрої, будь-то мобільний телефон, ноутбук, фотоапарат або MP3-плеєр, має можливість розширити свою пам'ять за допомогою спеціальних карт пам'яті. Це особливе знімне пристрій, призначений для зберігання інформації. Вона не вимагає енергії для зберігання даних і має можливість перезапису. Інформація, яку ви записали на карті пам'яті, може зберігатися тривалий час (від 20 до 100 років) і витримувати великі механічні навантаження. Головною перевагою флеш-пам'яті є те, що вона дуже компактна (звичайний розмір становить 10-40 мм в довжину і 3 мм в товщину).
Інструкція
1
Для того що б правильно вибрати карту пам'яті, необхідно знати її основні характеристики.
2
Обсяг карти пам'яті. Чим більше об'єм, тим більше файлів може поміститися на карті пам'яті. Так, наприклад, флеш-карта, розрахована на 256 Mb, може помістити 100 якісних фотографій, або приблизно 30 хвилин відео, або 3-4 години музики. Частина карти займає службова інформація, призначена для зберігання даних про файлах, а так же захисту пристрою від збоїв. Тому реальний обсяг відрізняється від теоретичного, який написаний на упаковці, приблизно на 10%.
3
Швидкість. Чим швидше карта пам'яті, тим менше часу буде займати запис даних. Для фотоапарата цей показник буде збільшувати кількість знімків за певний проміжок часу.
4
Надійність. Найбільш надійними і захищеними вважаються карти xD і Compact Flash. На даний час флеш-карти розраховані на безліч циклів перезапису, що забезпечує зберігання даних на термін не менше 5 лет.Защіта. Деякі карти мають можливість захисту даних від незаконного використання.
Корисна порада
Головне для покупця - це визначитися з сумою, яку він готовий витратити, адже при великому обсязі карти, великій швидкості передачі даних, а так же мінімальних габаритах, ціна може бути занадто висока.