Як створити агенство нерухомості.

Агентство нерухомості надає допомогу у продажу, купівлі, оренди будь-яких приміщень. Крім того, фахівці можуть підібрати індивідуальні варіанти угод, допомогти з оформленням переліку документів і виступити посередником при передачі грошових коштів від продавця покупцеві або навпаки. Відкрити подібну фірму можна самостійно.
Інструкція
1
Зберіть всі документи, які знадобляться для оформлення вас як індивідуального підприємця. Перелік можна подивитися на стенді в податковій інспекції або на її офіційному сайті в інтернеті. Вам знадобиться копія паспорта, ІПН, страховий поліс, написану заяву на ім'я начальника НИ з проханням про отримання статусу ВП. Крім того, необхідно заплатити мито і надати копію квитанції банку. Потім вам потрібно придумати фірмове найменування майбутнього підприємства, оформити його постановку на облік та отримати свідоцтво, в якому будуть прописані види діяльності та індивідуальний номер документа.
2
Коли отримаєте свідоцтво про право займатися ІП, починайте шукати відповідне приміщення для роботи. Вам знадобиться квартира, розташована на першому поверсі житлового будинку або окремо розташоване нежитлове приміщення, орендовані апартаменти і т.д. Важливо щоб площа була більш 20 кв.м. Зверніть увагу на те, чи проведені всі комунікації в приміщення, налагоджено Чи своєчасне оформлення договорів з СЕС, пожежною службою і т.д.
3
Зверніться в засоби масової інформації з оголошенням про пошук робочого персоналу. Беріть на роботу осіб, які мають вищу юридичну освіту. Ви можете взяти на роботу і тих, хто ще вчитися або має середню спеціальну освіту. Вам також знадобиться бухгалтер для ведення звітності і прибиральник приміщень. Поцікавтеся у знайомих і родичів, може вони зможуть когось порекомендувати. Спочатку можна обмежитися персоналом з 3-4 чоловік, пізніше розширити штат.
4
Придбайте комп'ютери, принтери, сканери, столи і стільці для працівників. Проведіть телефонну лінію, встановіть інтернет. Вам знадобляться полички і шафи для розміщення речей відвідувачів, зручні крісла для очікування, меблі для ведення переговорів. Не забудьте про канцелярських товарах. Зробіть офіс максимально затишним і привабливим. На вході встановіть вивіску з переліком послуг.
5
Дайте оголошення в газету про відкриття агентства нерухомості , вкажіть номера телефонів, адреси електронної пошти, місця знаходження і перерахуйте перелік надаваних послуг. Супроводьте напис-рекламу тематичної картинкою.
6
Починайте збирати базу, ви можете залучити потенційних клієнтів за допомогою оголошень, через знайомих, відвідувачів податкової інспекції та реєстраційної палати. Там можна повісити невеликі роздруківки з проханням звертатися в агентство або просто принести візитні картки і попросити співробітників роздавати людям. Вкажіть при цьому номер телефону та контактну особу.
7
Записуйте всі витрати і доходи, вчасно складайте звітність і видавайте заробітну плату співробітникам, ви можете встановити її у фіксованому розмірі або у вигляді окладу і відсотків від діяльності. З кожним ріелтором складайте окремий договір про прийняття на роботу, прописуйте термін діяльності, розмір оплати послуг та дату складання документа. Бажано виготовити гербову печатку з найменуванням вашого агентства.
8
Коли штат готовий до роботи і всі документи готові, можете відкривати агентство. Заздалегідь повідомте про це населення, розмістіть оголошення, зробіть рекламу по телебаченню, прикрасьте вхід і придумайте жартівливі призи і подарунки кожному. Так ви створите особливий настрій, яке посприяють надалі залученню клієнтів саме в ваше агентство нерухомості .