Як створити презентацію з англійської.

Термін «презентація» походить від англійського слова to present, що означає представляти що-небудь. Отже, презентація - це виступ, який іноді супроводжується візуальними образами: мультимедійними або друкованими.
Вам знадобиться
  • - текст повідомлення;
  • - конспект виступу;
  • - комп'ютер;
  • - програма PowerPoint (або інша подібна);
  • - зображення;
  • - аудіо- і відео-файли.
Інструкція
1
Хорошу презентацію необхідно заздалегідь спланувати та організувати. Виберіть тему, яка вас цікавить. Спочатку знайдіть інформацію по ній рідною мовою. На цьому етапі ви повинні розпланувати, як організувати вашу презентацію . При її складанні, працюйте тільки з текстами англійською мовою. Такий спосіб набагато простіше, ніж перекладати текст на російську.
2
Складіть конспект вашого виступу, адже презентація - це не тільки те, що бачить аудиторія, але і замітки для самого виступаючого. Запишіть, про що не забути і як розставити акценти у виступі.
3
За допомогою слайдів, що змінюють один одного на екрані або інтерактивній дошці, набагато простіше утримати увагу аудиторії, ніж за допомогою друкарських засобів (плакатів або роздаткового матеріалу).
4
Слайди презентації - це не просто звичайні зображення. Використовуйте елементи анімації, відео-та аудіо-фрагменти. Це допоможе зробити її більш цікавою.
5
Створюють мультимедіа презентації найчастіше в програмі PowerPoint, яку попередньо потрібно освоїти. Тому, хто добре знайомий з комп'ютером, для освоєння операцій в PowerPoint достатньо всього лише кількох практичних занять.
6
Слайд повинен містити і текстову інформацію. Вибираючи шрифти, не захоплюйтеся їх різноманітністю, вигадливістю. Чим більше різних шрифтів ви використовуєте, тим важче аудиторія буде сприймати ваші слайди. Однак продумайте шрифтові виділення, підпорядкованість і логіку тексту на слайдах. Дотримуйтеся основного правила, що найкраще сприймається темний текст на світлому фоні.
7
Загальний тон, кольорові заставки, ілюстрації, текст повинні поєднуватися між собою і не суперечити загальним змістом і настроєм презентації.
8
Прорепетируйте заздалегідь ваш виступ, щоб відчувати себе впевнено перед слухачами. Говоріть голосно і чітко.