Як відновити слух після отиту.

Зниження слуху і його завершальна фаза - глухота - можуть розвиватися як поступово, протягом ряду місяців при захворюванні хронічним отитом, так і раптово, за кілька днів, а то й годин, - при гострому гнійному отиті. Вражатися можуть як обидва вуха, так і одне. Втрата слуху у багатьох випадках виліковна. Велику роль у лікуванні відіграють засоби народної медицини.
Вам знадобиться
  • - часник;
  • - камфорна олія;
  • - прополіс;
  • - спирт;
  • - рослинна олія;
  • - шавлія;
  • - лимон;
  • - мед.
Інструкція
1
Візьміть великий зубчик часнику, подрібніть його Часничниці, додайте 3 краплі камфорного масла і ретельно змішайте. Потім покладіть приготовлену суміш в марлеву серветку і вставте у хворе вухо. Процедуру виконуйте щодня на ніч, до повного одужання. Тримайте тампон до появи відчуття печіння, потім вийміть, а у вухо вставте ватний тампон до ранку.
2
Для приготування ефективного засобу відновлення слуху приготуйте два склади. Перший на прополісі, другий - на шалфее. Прополіс дуже ефективний засіб для лікування втрати слуху . Приготуйте 10% спиртову настоянку прополісу. Візьміть 10 грамів прополісу, остудіть його (в морозилці), щоб було легко подрібнити його, залийте 100 мл спирту медичного 90%. Вміст пляшки щодня збовтувати і через 10 днів профільтруйте.
3
Для приготування другого складу візьміть 10 грамів листя шавлії, подрібніть до порошкоподібного стану, засипте в пляшку темного скла і залийте 100 мл рослинного масла (кожного). Витримайте на водяній бані 2:00, настоюйте 7-9 днів у темному місці, щодня струшуючи пляшку, потім відфільтруйте.
4
Візьміть 10 мл приготовленої прополисной настойки, додавши до неї 20 мл шавлієвого масла, гарненько збовтайте до утворення однорідної маси. Потім поверніть марлеву турундочку і, намочивши в приготованому складі, введіть у слуховий прохід і залиште на 24 години. Процедуру виконуйте до повного відновлення слуху (7-14 днів).
5
Одночасно корисно щодня вживати лимони. Пропустіть кілограм лимонів разом з шкіркою через м'ясорубку, додайте 250 грамів меду і з'їдайте щодня по столовій ложці суміші на ніч.
Зверніть увагу
Отит може призвести до утворення щільної сполучної тканини, спайок, зрощень, що може викликати необхідність їх хірургічного розтину.
Корисна порада
Найчастіше отит викликає посилене виділення вушної сірки, яка утворює пробку, і, як наслідок, викликає втрату слуху.