Як видути яйце.

Оригінальним подарунком, ексклюзивним прикрасою інтер'єру може стати просте пасхальне яйце . Повноцінне яйце для участі в дизайні інтер'єрів не підійде, тут потрібні навички збереження каркаса з шкаралупи, що, в результаті, і повинно залишитися від яйця.
Вам знадобиться
  • - голка - 1 шт;
  • - пластир - 10 см;
  • - сире яйце - 1 шт.
Інструкція
1
Візьміть сире яйце , акуратно промийте його з миючим засобом в проточній воді. Яйце обітріть махровим рушником або залиште висушуватися самостійно.
2
Візьміть блюдце, куди будуть стікати білок і жовток з яйця. Обережно візьміть голку, вона може бути як зовсім тоненькою, так і з великим діаметром. Для проколювання шкаралупи підійде і звичайне шило. Візьміть в руки яйце . З конусоподібної боку яйця зробіть отвір голкою, повторіть таку ж процедуру з протилежного боку яйця, зробивши отвір дещо більше попереднього.
3
Прикладіть губи до отвору і повільно видувайте рідина в приготоване для цього блюдце. Якщо дірочка вийшла занадто маленькою, то процес видування затягнеться надовго. В цьому випадку просто візьміть голку знову і розширте отвори в шкаралупі з двох сторін.
4
Коли весь вміст яйця виявиться в тарілці, промийте яйце зсередини тонкою цівкою води або за допомогою шприца з водою. Промивайте шкаралупу доти, поки самі не переконаєтеся, що всередині чисто і можливість розмноження там мікроорганізмів незначна мала. Після промивання залиште шкаралупу сушитися на кілька годин. А з залишився в тарілці яйця можна приготувати омлет, яєчню або косметичну маску.
5
Щойно шкаралупа яйця просохне, візьміть пластир, відріжте 4 однакові смужки і щільно приклейте по дві на кожен отвір. Клейте пластир хрест-навхрест, щоб в отвір не зміг потрапити повітря, фарба. І основа для виробів готова!
Зверніть увагу
Щоб зміцнити стінки шкаралупи, перед видуванням яйце помістіть в розтоплений парафін, а після залийте парафін всередину і покрутіть яйце, щоб на всій поверхні зсередини утворилася парафінова плівка. Так яйце не зламається при його декоруванні.
Корисна порада
Чисту шкаралупу можна використовувати для виготовлення багатошарового желе. Влийте основу желе всередину порожнього і чистого яйця, залиште в холодильнику. Коли желе застигне розбийте шкаралупу і оригінальне десерт готовий до вживання!