Як відмочити головку принтера.

У струменевих принтерів порівняно з лазерними є одна не дуже зручна особливість. Якщо довгий час ними не користуватися, то друковані головки пересихають, і друк вже неможлива. Це не привід нести принтер на звалище. Друковану головку можна відмочити в сервісному центрі або ж у домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - рідина для миття скла;
  • - вата;
  • - одноразові шприци на 10-20 мл;
  • - паперові серветки;
  • - пластикова форма з щільно закривається кришкою.
Інструкція
1
Сходіть в магазин господарських товарів і придбайте рідина для миття скла, яка містить нашатирний спирт. В аптеці придбайте вату, одноразові шприци на 10-20 мл і паперові серветки. Також вам знадобиться пластикова форма з щільно закривається кришкою. Це може бути харчової судок. Придбайте його в будь-якому супермаркеті. Все це необхідно, щоб відмочити головку вашого принтера.
2
Зніміть друкувальну головку з каретки принтера і видаліть з неї залишки старих чорнила. Для цих цілей використовуйте туалетний папір або серветки. Проводити очищення потрібно до тих пір, поки на папері не перестануть з'являтися сліди від чорнила. Після цього візьміть нову серветку і промокніть її в рідині для очищення стекол. Протріть цією серветкою друкувальну головку принтера. Намагайтеся не натискати.
3
Візьміть шприц. Наберіть в нього ту ж рідину і на деякій відстані від головки промийте важкодоступні місця, де ще залишилися чорнило. Після цього знову протріть головку змоченою в рідині для миття вікон серветкою. Якщо на самій голівці є знімні картриджі, закрийте парканні штуцери ватою, попередньо змочивши її в рідині.
4
Візьміть пластикову ємність, щоб відмочити головку принтера. Поставте головку в судок дюзами вниз і залийте теплою рідиною для миття скла. Рівень рідини повинен на кілька мм перевищувати рівень дюз головки. Закрийте судок кришкою. Залиште на добу.
5
Відкрийте форму. Вийміть друкуючі головки. Знову повторіть всі дії, які описані вище. Знову помістіть головки в рідину на добу. Після цього перевірте друкують голівки на готовність до роботи - проведіть по них чистою сухою серветкою. Якщо чорнила не залишається, значить, головки отмокла і готові до роботи. Очистіть їх від пилу. Приберіть вату з забірних штуцерів. Заправте картридж і встановіть в принтер.