Як вішати підкову на щастя. місце для підкови.

З різноманітних повір'їв і переказів ми знаємо, що знайти підкову і мати її в своєму будинку - на щастя і удачі. При спробі піти за прикметами і залучити підковою добробут в будинок, виникають питання - куди, за допомогою чого і яким чином вішати такий талісман?
Вам знадобиться
  • Молоток, цвяхи, мотузка
Інструкція
1
Якщо ви хочете повісити підкову всередині свого будинку і, таким чином, зберегти в ньому щастя, візьміть підкову, шматок мотузки, цвях і молоток.Виберіте місце над вхідними дверима в будинок (квартиру) з внутрішньої сторони. Вбийте цвях в стіну в обраному месте.Отрежьте шматок мотузки (до 20 см - залежно від розміру оберега) і прив'яжіть його кінці до т.зв. «Ріжкам» подкови.Повесьте підкову на стіну, зачепивши середину мотузки за капелюшок гвоздя.Талісман готовий. За переказами, підкова, повішена в будинку у вигляді чаші, збирає в себе позитивну енергію і приносить удачу в будинок.
2
Якщо підкова призначається для прикраси зовнішньої частини будинку (зовні над вхідними дверима, у дворі), вам знадобляться два цвяха і молоток.Виберете місце для прикріплення підкови. За допомогою молотка вбийте два цвяха поруч один з одним на відстані в 1-2 см (залежно від розміру підкови) .Посадіте оберіг на цвяхи «ріжками» вниз. Вважається, що підкова, повішена таким чином, закриває ваш будинок для проникнення нечистої сили. Будьте щасливі!
Корисна порада
Росія, Схід, Європа, Латинська Америка - прийнято вішати підкову кінцями вніз.Англія, Ірландія - прийнято вішати підкову кінцями вгору.