Як оформити фотографію до виставки.

Оформлення фотографії - важлива складова загального враження, виробленого фото на публіку. За рахунок оформлення можна акцентувати увагу на якихось моментах, тобто додати їм важливість, а можна згладити недоліки. Оформлення в цілому покликане прикрасити фотографію , доповнити її зміст, а крім того, передати в цілому експозицію виставки.
Інструкція
1
Для виставки в першу чергу важливість представляє фотографія, як носій зображення. Одну фотографію на виставку ніхто представляти не буде, тому фотографічну виставку проводять з колекцій фотографій, об'єднаних однією чи схожою тематикою. Оформлення має відповідати тематиці. Наприклад, якщо присутній дитяча тема, то і оформлення має бути відповідним. Можна використовувати рамки з дитячих аплікацій, малюнків, можна помістити фотографії в зображення тварин, персонажів казок і т.д.
2
Дизайнерські рішення оформлення фотографій можуть бути абсолютно різними, тут справа смаку і творчого підходу. Фотографії можна зробити матовими, а можна глянцевими. Можна просто наклеїти на лист щільного паперу, а можна помістити в рамку і під скло. Так вона буде виглядати більш естетично і солідно. Фотографії можна розмістити в комплексі, наприклад на одному стенді, а можна зробити одиночними.
3
Оформлення, а точніше розташування фотографій повинно враховувати особливості приміщення, де буде проводитися виставка, вид і рівень освітлення, а також інші аспекти самого виставкового залу. Також необхідно враховувати розміри зображення. Наприклад, недоречно поміщати маленькі фото у великі масивні рами. Оформлення має декорувати фотографію , а не привертати увагу саме по собі.
4
Займаючись підготовкою фотографій до виставці необхідно уточнити пропоновані до фото та їх оформленню вимоги з боку організаторів, якщо, звичайно, ви не є організатором своєї виставки. Після оформлення бажано самому оцінити, як фотографія буде виглядати в виставкової атмосфері і в сукупності з фоном залу. Часом ці моменти стають дуже важливими для правильного сприйняття фотозображення.
Зверніть увагу
При оформленні фотографії необхідно мати на увазі, що воно може знадобитися не тільки фотографії, як носію зображення, а й самому зображенню. Для оформлення самого зображення цілком можна використовувати різні спеціальні комп'ютерні програми. Зараз є безліч різних зразків барвистих рамок, доповнень і прикрас. Крім того, фотографію можна видозмінити, відредагувати, надати або прибрати насиченість, контраст, яскравість і т.д.