Як перемістити ярлик з робочого столу. Як перемістити значки.

Ярликами робочого столу іменуються маленькі картинки, які містять посилання на програми, файли, папки та інші об'єкти, розташовані в просторі робочого столу комп'ютера. Зміна і переміщення цих картинок відноситься до розряду персоналізації ПК і виконується стандартними засобами операційної системи Windows.
Інструкція
1
Виконайте клік правою кнопки миші на порожньому просторі робочого столу для виконання операції автоматичної зміни розміщення значків. За замовчуванням, Windows своєму розпорядженні ярлики стовпцями в лівій частині робочого столу .
2
Вкажіть пункт «Вид» в спадному контекстному меню і виберіть команду «Автоматично».
3
Зніміть прапорець на сусідньому полі для скасування заборони переміщення ярликів і перемістить обраний значок робочого столу в потрібне місце методом перетягування.
4
Поверніться в контекстне меню робочого столу і вкажіть пункт «Персоналізація» для виконання операції повного очищення робочого столу від ярликів.
5
Перейдіть в пункт «Зміна значків робочого столу » і зніміть прапорці на полях всіх додатків.
6
Відновіть прапорці на полях ярликів, що підлягають відображенню на робочому столі.
7
Виконайте клік правою кнопки миші на панелі швидкого запуску для виконання операції переміщення обраного ярлика на панель задач.
8
Вкажіть пункт «Панелі» в спадному меню і перейдіть в пункт «Створити панель інструментів».
9
Вкажіть шлях до будь-який порожній папці на диску і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
10
Переконайтеся в тому, що нова панель інструментів з ім'ям обраної папки відображається на панелі завдань, і перетягніть ярлик, який підлягає переміщенню, в цю папку.
11
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на поле панелі завдань і зніміть прапорець на полі «Закріпити панель завдань».
12
Викличте сервісне меню вибраної папки кліком правої кнопки миші і зніміть прапорці на полях «Показувати опис» і «Показувати заголовки».
13
Викличте контекстне меню ярлика кліком правої кнопки миші і перейдіть в пункт «Вид» для вибору бажаного розміру обраної іконки.
14
Поверніться в контекстне меню панелі задач і відновите прапорець на полі «Закріпити панель завдань».