Як поставити свою торгову палатку. Які документи потрібні що б поставити кіоск під охорону.

Незважаючи на зростаючу конкуренцію в торгівлі, підприємці найчастіше приділяють особливу увагу цьому напряму бізнесу. Торгова палатка вимагає менше вкладень і уваги, ніж великий магазин, швидше окупається, більш мобільна і має також масу інших переваг.
Вам знадобиться
  • - торгова палатка;
  • - ділянка;
  • - фундамент або блоки для установки.
Інструкція
1
Щоб стати щасливим власником торгової палатки, необхідно отримати реєстраційні документи в податковому органі. Як правило, для торгівлі достатньо реєстрації як індивідуального підприємця, але при бажанні або необхідності можна відкрити юридичну особу. Найбільш відповідна для торгівлі система оподаткування - це так звана «вмененка». При сплаті в казну податку на поставлений дохід оплата здійснюється рівними платежами, залежними від торгової площі, тому не потрібно встановлювати касовий апарат і тримати в штаті бухгалтера.
2
Знайдіть ділянку для установки торгового намету. Підберіть таке місце, де ваш товар буде користуватися найбільшим попитом. Найкраще розмістити намет в центрі міста на прохідній вулиці, до неї повинен бути забезпечений зручний підхід і під'їзд. Ділянка можна придбати або взяти в оренду та фізичної особи, організації або адміністрації міста.
3
Поверхня для установки торгового павільйону повинна бути рівною. Для цього відмінно підійде асфальтована або мощена тротуарною плиткою майданчик.
4
Якщо ваша торгова намети має можливість переїжджати з місця на місце, і не передбачена установка її на фундамент, то подбайте про те, щоб стояла вона на деякій відстані від землі. Чудово підійдуть для цього бетонні блоки. Для невеликого павільйону буде достатньо двох-трьох штук. Намет повинна бути встановлена по рівню. Якщо вона стоїть на блоках нерівно, необхідно підкласти на один з них будь щільний будівельний матеріал.
5
Підключіть до намету електрику. Не забудьте про отримання спеціального дозволу у установки лічильника.
6
Близько вітрини намети повинно бути завжди сухо і чисто. Тому зробіть канаву для стічних вод і встановіть урну для сміття.
Корисна порада
У деяких містах для установки торговельних наметів потрібен дозвіл міської влади. Інформацію з цього питання ви можете отримати в місцевій адміністрації.